fit.pl mobile logo


Active Royal Convention - Międzynarodowa Konwencja Fitness w Szczecinie

W dniach 24-25 października w Szczecinie odbędzie się już po raz kolejny międzynarodowa konwencja fitness z udziałem niekwestionowanych gwiazd branży. Wystąpią: Guillermo Gonzalez Vega, Martha Formoso, Anton Todorov oraz Tomasz Zamiela, Agnieszka Czajkowska (należąca do grona ekspertów FIT.PL) oraz jej wychowankowie - kadra AFES.
ACTIVE ROYAL CONVENTION z założenia jest imprezą elitarną – organizowaną w klubie, w niezwykłej oprawie efektów świetlnych dającą uczestnikom niepowtarzalną możliwość bezpośredniego kontaktu z prezenterami najwyższej klasy. Lekcje prezentowane podczas konwencji mają nie tylko bawić ale też inspirować, rozwijać, motywować…

Od samego początku nasze konwencje organizujemy w klubie – mówi Agnieszka Czajkowska. Wielu pyta dlaczego? - na hali można przecież zmieścić więcej osób. Być może tak, ale nie o ilość nam chodzi a o jakość. Atmosferę, której nie da się uzyskać na żadnej sali sportowej. Klub daje nam niesamowite możliwości cztery sale, pełen komfort korzystania z zaplecza i dodatkowych atrakcji na przykład pobytu w strefie SPA. Uczestnicy imprezy mogą do woli korzystać z wszystkiego co proponuje klub. Poza tym przebywanie w tego typu przestrzeni sprzyja rozmowom, wymianie doświadczeń. Konwencja to okazja do edukacji, rozmów, spotkań. Nie chcemy prezentera stawiać na piedestale. Lekcje prowadzone podczas imprezy są po to by wywołać reakcję… Mamy się przecież nie tylko bawić ale także uczyć, czerpać inspirację i zadowolenie oraz chęci do dalszej pracy. Z tego między innymi powodu zawsze dokładnie analizujemy jakich prezenterów zaprosić. Walor edukacyjny ma bowiem pierwszorzędne znaczenie.

Znakomici prezenterzy, niezapomniana atmosfera, oraz niepowtarzalne szkolenie z samym mistrzem – Guillermo to niezwykła gratka dla wielbicieli fitness-u i to nie tylko zawodowców. Atmosfera konwencji, przepych i mnogość znakomitych nazwisk przyciągają także amatorów chcących sprawdzić jaki właściwie jest ten wielki światowy fitness i jak się do niego ma nasz rodzimy…

Szkolenie z Guillermo Gonzalez Vega to niezwykła okazja dla wszystkich instruktorów. Po raz kolejny mistrz wszystkich prezenterów zdradzać będzie tajniki swojego fitness-kunsztu. Tym razem szkolenie dotyczyć będzie choreografii na stepie.. Szkolenie zawiera dwie pełne masterclass, które zostaną skrupulatnie i rzeczowo omówione. Analiza metodyczna to kluczowy element warsztatu profesjonalnego prezentera, dlatego Guillermo poświęca wiele uwagi konsekwentnemu i przemyślanemu procesowi metodycznemu. Jego poczucie humoru, bezpośredniość w kontakcie z uczniami jest wręcz magiczna. Zeszłoroczny duet Guillermo - Peter (tłumacz) to spora dawka dobrego humoru, który udzielił się wszystkim, nie pozwalając na odczucie zmęczenia. W tym roku możemy spodziewać się podobnych wrażeń…

Organizatorzy konwencji – ACTIVE FITNESS EDUCATION SYSTEM – już po raz kolejny obiecują mnóstwo wrażeń, niezapomniane emocje i edukację na najwyższym poziomie. Atrakcji nie zabraknie – tym bardziej, że impreza zbiegła się czasowo z urodzinami klubu i powstaniem kolejnej (już czwartej) jego filii.

To dopiero rozgrzewka – mówi nam Agnieszka Czajkowska - w przyszłym roku obchodzimy dziesiąte urodziny i już teraz - mając domkniętą organizację bieżącej imprezy – myślimy o kolejnej – jubileuszowej!

Więcej o konwencji <tutaj>

 www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl