Body & Mind to kategoria fitness, która obfituje w pełne spokoju ćwiczenia, które pomagają zaspokoić nie tylko cielesne potrzeby, ale również duchowe
fit.pl
2010-04-12 00:00
Udostępnij
Body & Mind
Głównym celem Body & Mind jest utrzymanie idealnej równowagi pomiędzy zdrowiem psychicznym i fizycznym. Trening Body&Mind różni się od normalnego treningu. Przede wszystkim jest to specyficzna muzyka, która rozbrzmiewa w sali fitness. Relaksacyjna muzyka ma działać kojąco na nasze zmysły po stresującym dniu. Kolejnym elementem, który odróżnia Body & Mind od pozostałych form fitness są powolne ruchy, które pozwalają uzyskać świadomość swojego ciała. Ćwiczenia Body & Mind pozwalają przechodzić od jednego do drugiego ruchu powoli, dzięki czemu możemy wsłuchać się w rytm naszego ciała.

Body & Mind to droga do wewnętrznej równowagi i uzupełnienia energii, pozwalającej z radością patrzeć na kolejny dzień.

Zajęcia pozwalają na odprężenie i rozładowanie negatywnych emocji, dają możliwość wyciszenia i spojrzenia w głąb siebie. Zajęcia mają charakter relaksacyjny, są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy są zestresowani i chcą choć na moment zapomnieć o otaczającym świecie i nauczyć się radzić sobie z problemami dnia codziennego. Body & Mind nauczy cię panować nad własnym ciałem i wsłuchiwać się w jego rytm.

Zajęcia są dostępne dla każdego bez względu na wiek czy stopień zaawansowania. Zajęcia też to również świetna gimnastyka dla naszego kręgosłupa.