fit.pl mobile logo


Osobisty trener coraz popularniejszy

Wydaje Ci się, że posiadanie własnego trenera to oznaka snobizmu? Nic bardziej mylnego. Osobisty trener służy pomocą zarówno w twoim treningu, ale również diecie i zmianie stylu życia


Osobistym trenerom już dawno zaufały gwiazdy. Zapewne powiesz, że trudno się dziwić skoro mają pieniądze i mogą sobie pozwolić na coś takiego. Jednak coraz częściej osoby chcące schudnąć, wymodelować sylwetkę, a także zmienić swój styl życia, decydują się na pracę z trenerem osobistym. Dzięki jego wskazówkom jesteś w stanie osiągnąć znacznie więcej w fitnessie niż myślisz.

Korzystanie z osobistego trenera to doskonała inwestycja w siebie, a wiadomo, że inwestycja w siebie to najlepsze co możemy zrobić.

Jakiego trenera powinieneś szukać? Wszystko zależy od twoich potrzeb i celów, które chcesz osiągnąć. Zakres wiedzy i specjalności trenerów są ogromne, dlatego też bardzo ważne jest, abyś wiedział co chcesz osiągnąć – schudnąć czy może wyrzeźbić sylwetkę lub popracować nad kondycją.

Możesz wybierać wśród trenerów różnych specjalności – od instruktorów fitness przez instruktorów kulturystyki, zdrowego odżywiania, odchudzania, a na trenerze osób starszych skończywszy. Dobry trener na początku rozmawia z klientem, zadając mu pytania o jego tryb życia, a także cele jakie chce osiągnąć. Po początkowym wywiadzie ustala plan odpowiedni dla każdego klienta, który jest zorientowany na cel i oczywiście możliwy do osiągnięcia. Dodatkowo każdy trener osobisty musi zorientować się czy klient posiada determinację i jak bardzo jest zmotywowany na osiągnięcie celu.

Praca z osobistym trenerem może nam pomóc w zmianie naszego trybu życia. Trener pomoże ci pokonać bariery, które hamują Twoje osiągnięcie celu. Pomoże ci zbudować system ćwiczeń i nawyków żywieniowych w oparciu o twoje potrzeby i możliwości. Jednocześnie będzie Cię motywował do pracy i sprawdzał Twoje osiągnięcia.

Niesie to ze sobą dużo więcej korzyści dla trenującego pod okiem takiego instruktora. Do najważniejszych należą:
 • bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń
 • duży poziom motywacji
 • nauka prawidłowej techniki ćwiczeń
 • realizowanie indywidualnego programu dietetycznego i treningowego
 • elastyczność w dobieraniu godzin treningów
 • duża skuteczność w osiąganiu zamierzonego celu
 • nawiązywanie więzi z trenerem osobistym
 • brak monotonii spowodowanej treningiem samodzielnym

Warto więc zainwestować w treningi w trenerem personalnym, aby osiągnąć wymarzone cele.

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl