fit.pl mobile logo


Przełomowy trening

Po międzynarodowym sukcesie JUKARI Fit To Fly™, marka Reebok oraz Cirque du Soleil, światowy lider w dziedzinie rozrywki, przedstawiają JUKARI Fit to Flex™ – kolejny innowacyjny trening dla kobiet, który stanowi płynny spektakl ruchu. Przedstawiony przez supermodelkę Helenę Christensen w Londynie, JUKARI Fit to Flex™ to dynamiczny i efektywny trening wykorzystujący muzykalność oraz wibrację kolorów kojarzone z Cirque du Soleil
Kobiety mogą poprawić swoją giętkość, ruchy mięśni oraz koordynację za pomocą specjalnie zaprojektowanej taśmy JUKARI™. Lekka, elastyczna taśma JUKARI™ oferuje delikatną asystę w każdym z unikalnych ruchów, które pozwalają na dłuższy i wydajniejszy trening całego ciała.

We wczesnym roku 2008 Reebok i Cirque du Soleil wspólnie zmierzyli się z zadaniem przywrócenia radości zajęciom fitness. Wyruszyli w kreatywną podróż, by stworzyć inspirujący trening dla kobiet, który wstrząśnie rutyną w siłowni.

Pierwszym krokiem na drodze wzajemnych relacji i współpracy był trening JUKARI Fit to Fly™. Gdy wprowadzono go do siłowni największych miast świata w lutym 2009 roku, z miejsca zdobył zasłużony sukces. Do dziś tysiące kobiet i grupa międzynarodowych celebrytów, m.in. supermodelka Bar Refaeli oraz osobowość telewizyjna Kim Kardashian, doświadczyli radości latania i pokochali ją dzięki temu rewolucyjnemu treningowi.

Katrin Ley, kierująca Działem Kobiecym Reebok, mówi: “Zanim zaczęliśmy pracować nad inicjatywą JUKARI™ rozmawialiśmy z kobietami z całego świata i słuchaliśmy, czego wymagają od treningu. Te informacje pomogły nam stworzyć JUKARI Fit to Fly™, prawdziwie innowacyjną metodę, a zarazem świetny sposób na ruch”.

“JUKARI Fit To Flex™ jest doskonałym uzupełnieniem treningu – po raz kolejny udało nam się połączyć doświadczenie i pasję Reeboka z oszałamiającą teatralnością, emocjami i innowacją naszego partnera Cirque du Soleil. Mówiąc wprost – w żadnej siłowni nie ma czegoś, co można by porównać z naszą propozycją“.

Międzynarodowa supermodelka Helena Christensen, jako jedna z pierwszych osób wypróbowała nowy trening i powiedziała – “Fit to Flex™ różni się od wszystkiego, czego kiedykolwiek próbowałam! Jest przyjemny, ale i wymagający. Czułam, jak całe moje wnętrze pracuje. To świetny sposób, by utrzymać formę, ma też wspaniały wpływ na rzeźbę ciała.”

Sara Haley, pracująca dla Reeboka, specjalistka ds. fitness i osoba odpowiedzialna za JUKARI Fit To Flex™, w ciągu ostatniego roku pracowała z Cirque du Soleil, by stworzyć nowy trening, skomentowała: “JUKARI Fit to Fly jest ćwiczeniem całego ciała wprowadzającym trening siłowy i trening cardio. Jako że jest to część zintegrowanego programu fitness, kobiety chcą także dzięki niemu poprawić i zwiększyć swoją elastyczność.

“Podczas gdy część kobiet lubi jogę, pozostała większość powiedziała nam, że od naszego treningu oczekiwały czegoś innego. Co oferuje JUKARI Fit To Flex™, to zupełnie nowe podejście do giętkości – dynamiczny i pogodny trening zainspirowany niewiarygodnym artystycznym duchem i elastycznością wykonawców Cirque du Soleil.“

Jako twórcza inspiracja projektu, Cirque du Soleil odegrał kluczową rolę w stworzeniu programu treningowego. Lyn Heward, dyrektor kreatywny programu Reebok-Cirque du Soleil, mówi: “To jest prawdziwe partnerstwo w sensie, że każdy krok w treningu JUKARI Fit To Flex™ został zainspirowany pięknymi, ale i silnymi ruchami, które za pomocą swojego ciała tworzą artyści z Cirque du Soleil”.

Mario D’Amico, dyrektor działu marketingowego w Cirque du Soleil komentuje: “Nasza współpraca z Reebokiem jest silniejsza z każdym dniem. Codziennie łączymy umiejętności obydwu organizacji – sportowego ducha i elegancję ruchu od Cirque z wiedzą Reeboka na temat trendów i preferencji w kobiecym fitness. Razem stworzyliśmy wspaniały nowy trening, na który kobiety zareagowały w fenomenalny sposób. Wszyscy jesteśmy z tego bardzo dumni.”

JUKARI Fit To Flex™ zostanie wprowadzony w Europie w maju 2010 roku.

W Polsce autorski program Reebok JUKARI Fit To Flex™ będzie można trenować w sieci Pure, Health & Fitness w Warszawie, Krakowie, Lubinie i Łodzi.

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl