Taśma wykorzystywana jest z powodzeniem już od dawna w wielu dziedzinach medycyny
fit.pl
2011-02-16 00:00
Udostępnij
Taśmy

Znajduje ona zastosowanie przede wszystkim w rehabilitacji na oddziałach ortopedycznych gdzie używana jest w ćwiczeniach oporowych do budowy funkcji mięśni i stawów. Ciągle zwiększa się zakres stosowania taśmy w ortopedii, medycynie sportowej, neurologii, geriatrii, pediatrii oraz domowej opiece medycznej. Dla wielu grup sportowych taśma pozostaje podstawowym przyborem do ćwiczeń.

Regularny, a zarazem prosty trening z taśmą pociąga za sobą wymierzalne efekty w postaci przyrostu siły mięśniowej i wytrzymałości. Znajduje ona także pełną akceptację podczas ćwiczeń: Body-Gym, Body-Styling, P-Class itp. ze względu na jej wielostronne zastosowanie.
wykorzystywana jest z powodzeniem już od dawna w wielu dziedzinach medycyny. Znajduje ona zastosowanie przede wszystkim w rehabilitacji na oddziałach ortopedycznych gdzie używana jest w ćwiczeniach oporowych do budowy funkcji mięśni i stawów. Ciągle zwiększa się zakres stosowania taśmy w ortopedii, medycynie sportowej, neurologii, geriatrii, pediatrii oraz domowej opiece medycznej. Dla wielu grup sportowych taśma pozostaje podstawowym przyborem do ćwiczeń. Regularny, a zarazem prosty trening z taśmą pociąga za sobą wymierzalne efekty w postaci przyrostu siły mięśniowej i wytrzymałości. Znajduje ona także pełną akceptację podczas ćwiczeń: Body-Gym, Body-Styling, P-Class itp. ze względu na jej wielostronne zastosowanie.

www.fit.pl