Soca fitness – uwolnij emocje i ćwicz ciało!

SocaMotion to nowatorski system ćwiczeń opartych na muzyce i tańcach karaibskich, który bije rekordy popularności w amerykańskich klubach fitness
fit.pl
2011-11-23 00:00
Udostępnij
Soca fitness – uwolnij emocje i ćwicz ciało!
Branża fitness aż kipi od szalonych fuzji i coraz to nowych pomysłów na aktywny trening fitness, który nie nudzi, a sprzyja odchudzaniu, poprawia nastrój i dodaje energii.

Prócz Zumby najciekawszą formą tanecznego treningu jest soca aerobic lub socamotion, który łączy tradycje fitness oraz gorących południowych i karaibskich tańców, a wszystko po ty, by rozgrzać ciało i naładować umysł.

Żywiołowy trening soca przywędrował z Nowego Jorku, a jego podstawą jest kultura i styl życia ludności karaibskiej. Gorące rytmy i radość życia wypływająca z każdego ruchu zainspirowały już wielu instruktorów fitness, by ten rodzaj ćwiczeń propagować i wykorzystać na swoich zajęciach.

Soca może tańczyć każdy, bez względu na wiek i umiejętności taneczne. To znakomita zabawa dla każdego przedziału wiekowego. Dzieci, młodzież, a nawet seniorzy mogą z powodzeniem wzmacniać w ten sposób swój organizm, dobrze się bawić i zdrowo walczyć o smukłą sylwetkę.

Co daje trening soca fitness?

Celem soca jest budowanie wytrzymałości, formy, wzmacnianie organizmu a także walka nadwagą i zbędnymi kilogramami.

Trening soca to:
  •  szybkie spalanie kalorii;
  • lepsze samopoczucie i więcej energii;
  • większa wydolność organizmu;
  • elastyczne ciało bez stresu i negatywnych emocji!

www.fit.pl