fit.pl mobile logo


Velaqua - nowy rower wodny

Coraz popularniejszy staje się trening w wodzie. Dlatego też powstał innowacyjny rower wodny Velaqua, który nie posiada pedałów, jest niezatapialny i pomoże Ci osiągnąć sukces
Francuska firma Velaqua Diffusion stworzyła nowy rower wodny. Rower może być wykorzystywany w rehabilitacji, wypoczynku i aktywności fizycznej. Velaqua jest łatwy w używciu. Wykonany z materiałów przyjaznych środowisku.

Velaqua składa się z ramy i dwóch pływaków wysokiej gęstości. Pływa mając oczywiście przy obciążeniu powyżej 120 kg. Jego środek ciężkości znajduje się poniżej powierzchni wody, dlatego też nie przewróci się, nawet w trudnych warunkach morskich. Pływaki wyposażone są w ergonomiczne uchwyty, które zapewniają stabilność dla użytkownika. Użytkownik siedzi okrakiem na dolnej części ramy, na wymiennym siodełku, które jest pokryte grubą warstwą pianki komórkowej. Siodełko można zastąpić siedzeniem ortopedycznym. W czasie ćwiczeń na rowerze można wykonywać ruchy nogami, rękami lub nogami i rękami jednocześnie.

Akwagimnastyka z użyciem roweru Vélaqua obejmuje specjalnie opracowane ćwiczenia wzmacniające mięśnie, podnoszące wydolność serca i płuc, zdolność przemieszczania, koordynację ruchów i utrzymywanie równowagi, zarówno w basenie, na morzu jak i na jeziorze. Ta unikalna i uznana dyscyplina jest nierozdzielnie związana z nowym, wszechobecnym trendem « Aquafitness ».

Gama rowerów Vélaqua obejmuje cztery modele :
- Fun Pro i  Fun GT Pro (z płetwami i dźwigniami) przeznaczone głównie do basenów, które są już w sprzedaży,
- Fun GT E Pro (wyposażone w silniki) do długich przejażdżek po morzu lub jeziorach i/lub do profesjonalnego użytku (w fazie testów),
- Liberta, urządzenie skonstruowane specjalnie dla osób niepełnosprawnych (w trakcie produkcji).

Rower skonstruowany pierwotnie z myślą o rehabilitacji funkcjonalnej lub kardiologicznej na basenie, bardzo szybko stał się urządzeniem do zabawy, nadającym się dla wszelkich kategorii użytkowników powyżej 9 roku życia, zarówno umiejących jak i nie umiejących pływać. Dodatkowo, oprócz zwykłej pozycji siedzącej, użytkownik może na nim przybierać najrozmaitsze pozycje. W przypadku zderzenia, gładkie kształty urządzenia chronią przed kontuzjami.

Rower jest lekki (waży około 12 kg) i po zdemontowaniu można go łatwo przemieszczać (składa się z trzech części). Ponieważ przód i tył roweru Velaqua są identyczne, można go w ciągu kilku sekund zdemontować i ponownie zmontować przy użyciu mechanizmu zapadkowego. Hydrofobowa powłoka zewnętrzna roweru nie niszczy się w kontakcie z solą lub chlorem i posiada zabezpieczenie anty-UV. Pod koniec sezonu dla utrzymania urządzeń wykorzystywanych w wodzie morskiej wystarczy zwykłe umycie czystą wodą.
Wymiary : długość - 120 cm, wysokość - 75 cm, szerokość - 105 cm.

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl