Dexter Jackson, Ronnie Coleman, Samir Bannout, Tom Platz i inni legendarni kulturyści wystąpią na jednej scenie podczas IFBB Word Pro Masters Bodybuilding Championships Return of the Legends 
fit.pl
2011-08-02 00:00
Udostępnij
Legendarni kulturyści wracają na scenę


Udział w imprezie zapowiedzieli już kilkukrotni zwycięzcy Mr Olimpia - Samir Bannout, Dexter Jackson i Ronnie Coleman oraz kilku innych sławnych kulturystów takich jak Vince Taylor, Chris Cormier, Andreas Cahling, Pavel Jablonicky i Milos Sarcev. Na scenie powinniśmy zobaczyć też aktywnych weteranów - Toney’a Freemana, Troy’a Alvesa, Melvina Anthony i Darrema Charlesa. Pokaz pozowania dadzą Tom Platz, Robby Robinson, Tony Pearson i Juliette Bergman.

Te zawody to prawdziwy powrót kulturystycznych legend z dawnych lat. Platz (56 lat) nie startuje od 1987 roku, Robinson (66 lat) od 2001, Pearson (54 lata) od 1994 r, a Samir Bannout (56 lat) – od 1986 r.

Pula nagród w konkursie ma wynieść 240 tysięcy dolarów. To najprawdopodobniej ona zachęciła zawodników na sportowej emeryturze do ponownych treningów.

Zawody widowiskowej Fillmore Miami Beach w kompleksie Jackie Gleason Theater odbędą się w hali widowiskowej Fillmore Miami Beach w kompleksie Jackie Gleason Theater 10 grudnia 2011 roku.

kulturystyka.fit.pl