fit.pl mobile logo

Mistrzostwa Polski 2014 w Kulturystyce i Finess - WIDEO

Przez dwa dni Kielce były stolicą polskiej kulturystyki i fitnessu. W weekend 25 - 27 kwietnia odbyły się tam XXXVIII Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Finess, które przy okazji były także eliminacjami na mistrzostwa Europy i świata IFBB. Zobacz zapis wideo z całych mistrzostw...
Wśród zawodników Kulturystyki Klasycznej i Fitness sylwetkowego znalazły się takie gwiazdy jak Krzysztof Piekarz, Marcin Łopucki, Maja Dębska, Dorota Galińska i Anna Halejak. Wśród Bikini Fitness i męskiej sylwetki brylowali Paula Banot, Marta Ceglarska, Alicja Tuduj Asia Kaczyńska oraz Grzegorz Płaczkowski, Mariusz Lewandowski, Cezary Blicharz.

 
Zapis wideo mistrzostw:

Video streaming by Ustream

 

Wyniki zawodów kulturystycznych w Kielcach

Pary
1 Dominika Pachecka i Rafał Filipczuk
2 Kaja Wojciechowska i Jakub Szczerba
3 Joanna Giers i Dariusz Sarnecki


Kulturystyka klasyczna do 171 cm
1 Tomasz Laszko
2 Michał Dobosz
3 Mariusz Stupak
4 Łukasz Kmuk
5 Jan Olejko
6 Karol Wandziel


Kulturystyka klasyczna do 175 cm
1 Karol Kasprzyk
2 Przemysław Żochowski
3 Krzysztof Reinhard
4 Adam Starzyk
5 Artur Topolewski
6 Sebastian Kosiński


Kulturystyka klasyczna do 180 cm
1 Krzysztof Studziński
2 Hubert Kulczyński
3 Artur Wilemski


Kulturystyka klasyczna powyżej 180 cm
1 Tomasz Winnicki
2 Marcin Łopucki
3 Krzysztof Piekarz


Kulturystyka tradycyjna do 70 kg
1 Marcin Myśliwiecki
2 Marek Stefański
3 Grzegorz Ryś


Kulturystyka tradycyjna do 75 kg
1 Eryk Karasiak
2 Łukasz Szołtysek
3 Hubert Witak
Kulturystyka tradycyjna do 80 kg
1 Artur Szudrowicz
2 Artur Grzesiak
3 Sebastian Macek


Kulturystyka tradycyjna do 85 kg
1 Piotr Borecki
2 Mariusz Bałaziński
3 Mariusz Tomczuk


Kulturystyka tradycyjna do 90 kg
1 Adrian Krawczyk
2 Patrycjusz Wróblewski
3 Dariusz Trzaska


Kulturystyka tradycyjna do 95 kg
1 Szymon Łada
2 Tomasz Pabiniak
3 Jakub Potocki


Kulturystyka tradycyjna do 100 kg
1 Tomasz Lech
2 Wojciech Pieczaba
3 Piotr Piechowiak


Kulturystyka tradycyjna powyżej 100 kg
1 Przemysław Owczarek
2 Emil Kaleński
3 Tomasz Jafernik


Fitness mężczyzn
1 Rafał Kula
2 Mateusz Janusz
3 Maksym Riznyk


Fitness sylwetkowe do 158 cm
1 Sylwia Taczała1
2 Dorota Galińska2
3 Diana Dudziak


Fitness sylwetkowe do 163 cm
1 Małgorzata Śliwińska
2 Natalia Marcisz
3 Jaka Rybicka


Fitness sylwetkowe do 168 cm
1 Anna Halejak
2 Kinga Gołębiewska
3 Sylwia Klaczyńska1


Fitness sylwetkowe powyżej 168 cm
1 Kinga Szweda
2 Katarzyna Skrzypiec
3 Joanna Ganske


Bikini Fitness do 160 cm
1 Sylwia Sobota
2 Natalia Huziy
3 Marta Hordyjewska


Bikini Fitness do 163 cm
1 Ewa Zegan
2 Julia Fusiecka
3 Aleksandra Misiak
 

Bikini Fitness do 166 cm
1 Joanna Kaczyńska
2 Kinga Grębosz
3 Alicja Tuduj
 

Bikini Fitness do 169 cm
1 Żaneta Szlęzak
2 Marta Ceglarska
3 Pamela Stefanowicz

 

Bikini Fitness powyżej 169 cm
1 Paula Banot
2 Małgorzata Mączyńska
3 Svytlana Nymyrovska

 

Męska sylwetka do 174 cm
1 Dawid Bukiel
2 Daniel Wilk
3 Adrian Thomas


Męska sylwetka do 178 cm
1 Grzegorz Płaczkowski
2 Marcin Stachniak
3 Tobiasz Rusek


Męska sylwetka do powyżej 178 cm
1 Adrian Dzielak
2 Jacek Kramek
3 Marcin Dębkowski

kulturystyka.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Dawid

Oczekujesz szybkich efektów w kształtowaniu swojej sylwetki? Dotychczasowe treningi oraz dieta nie spełnia Twoich oczekiwań? Zobacz co proponuje najlepszy trener w Polsce http://www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Zmień się nie do poznania w krótkim czasie i uzyskaj sylwetkę o jakiej marzysz. Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i wygraj dodatkowo 10.000 zł.

Zgłoś nadużycie-
kulturysta210

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Konkurs na stronie do wygrania 10.000 zł!! Szybka forma, Najlepsze plany treningowe i diety, sprawdź, nie pożałujesz, zmień swoją formę w nie całe 3 miesiące!! :))

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl