fit.pl mobile logo

Paula Dowlasz - na swój sukces zapracowałam sama

Paula Dowlasz ma 21 lat i schudła 37 kilo. Nam opowiedziała o swoim treningu, diecie i motywacji do walki o lepszą sylwetkę 

 

Skąd decyzja o przemianie?

Po swoich 18 urodzinach wybrałam się na zakupy i zobaczyłam, że nie mieszczę się w żadne normalne spodnie, ledwo dopięłam się w rozmiar 48 i to był dla mnie szok, dopiero wtedy zobaczyłam że jest mnie za dużo. Pomyślałam , że jeżeli w wieku 18 lat ważę 105kg to za 10 lat mogę ważyć 180kg i zmarnuje sobie życie.

Co było najtrudniejsze podczas odchudzania?

Dyscyplina, nie jadłam tego co wcześniej a ciągnęło mnie do pizzy, słodyczy itp. Ciężko było mi się odnaleźć w tym całym odchudzaniu, ale po jakimś czasie stało się to częścią mnie.

Czy skorzystałaś z rad trenera personalnego lub dietetyka?

Nie, nigdy nie korzystałam ani z trenera, ani z dietetyka. Nigdy też nie ćwiczyłam z żadnymi gwiazdami, sama sobie do tej pory układam dietę i treningi.

Czy do wszystkiego doszłaś sama, czytając internetowe porady?

Tak swój sukces zawdzięczam tylko sobie, doszłam do wszystkiego czytając różne nowinki i porady w internecie.

Jaką dietę stosowałaś?

Wyeliminowałam to co mi nie potrzebne, odstawiłam cukry, sól, fast foody , napoje słodzone do tego jadłam pół porcji, zamiast czterech kanapek jadłam dwie i piłam zresztą pije do tej pory dużo wody .

Czy pojawiła się chwila zwątpienia?

Nie miałam nigdy dużego upadku, może jakieś chwilowe się zdarzały ale nie pamiętam - więc wydaje mi się że obyło się bez upadku :)

Moment, w którym pomyślałaś, że to nie ma sensu, że rzucam to w diabły?

Nigdy nie miałam takiego momentu, każdego dnia wstawałam z jeszcze większą motywacją do tego co robię, wiedziałam że nie mogę się poddać. A widząc efekty chciałam więcej.

Kto Cię najbardziej wspierał podczas przemiany?

Rodzice, chłopak i ludzie którzy są ze mną od zawsze na moim fotoblogu oraz blogu, oni są ze mną ciągle i ten sukces jest też dzięki nim - to oni każdego mnie motywują.

Jak czujesz się w swojej "nowej skórze"?

Rewelacyjnie, stałam się lepszą wersją samej siebie. Jestem bardzo szczęśliwą i pozytywną osobą.

Nadal jesteś aktywna i prowadzisz zdrowy styl życia?

Tak ciągle trenuje i uważam na to co jem, dla mnie ten cały proces stał się częścią życia. Ćwiczę codziennie jest to dla mnie tak oczywiste jak umycie zębów. Sport stał się moją pasją.

Co się zmieniło w Twoim życiu po przemianie?

Zaczęłam prowadzić bloga i pomagać innym dziewczynom, opowiadam o tym jak zaczęłam co robiłam i mam na swoim koncie już parę naprawdę interesujących przemian - jestem bardzo dumna z tego :)

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl