Jeżdżą na rowerach, biegają, chodzą na basen, grają w tenisa i uprawiają Nordic Walking. Zobacz jak znani seniorzy spędzają czas wolny!
fit.pl
2013-09-13 00:00
Udostępnij
Aktywni seniorzy są wśród nas
strasuburgerNie narzekają na zdrowie, a tym bardziej na kondycję. Zawsze uśmiechnięci i wypoczęci. To zasługa aktywnego trybu życia. Znani seniorzy hołdują zasadzie „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Bożena Dykiel – sekretem jej młodego wyglądu i bardzo dobrej sprawności fizycznej jest basen. Aktora regularnie pływa. Stara się chodzić na basen rano przed pracą na planie serialu „Na Wspólnej”. Swoją pasją „zaraziła” już dzieci i wnuki.

Andrzej Grabarczyk – aktor znany głównie z roli Jerzego Chojnickiego z serialu „Klan” lubi latem jeździć rowerem. Najchętniej wybiera się na przejażdżki na łono natury. Grabarczyk jest także miłośnikiem wędkowania. Siedzenie z wędką nad rzeką, oddychanie świeżym powietrzem, patrzenie na wodę i słuchanie świergotu ptaków to sposób aktora stres i zmęczenie.

Bożena Walter – dziennikarka i założycielka Fundacji TVN Nie jesteś sam od kilu lat uprawia Nordic Walking. Spacery z kijkami pomagają się jej zrelaksować i poprawić formę. Pani Walter najchętniej wybiera się n wędrówki do lasu.

Karol Strasburger – prowadzący teleturniej ”Familiada” jest zapalonym narciarzem. Zimowy urlop zawsze spędza na stoku. W tym roku chciałby nauczyć się jeździć na snowboardzie. Latem Pan Karol nurkuje i surfuje. Na co dzień chodzi na siłownię, gra w tenisa i biega, więc nie musi martwić się o kondycję w czasie białego szaleństwa.

www.fit.pl