Emerytura. Poradnik aktywnego i szczęśliwego seniora

Poradnik skierowany jest do osób, które właśnie przeszły na emeryturę lub przygotowują się do tego kroku. Znajdziesz w nim tematy związane z życiem seniora oraz praktyczne wskazówki dotyczące pielęgnowania relacji rodzinnych i towarzyskich, niezbędne informacje o zdrowiu i urodzie, a także porady dotyczące najistotniejszych kwestii prawnych czy finansowych  
fit.pl
2012-03-05 00:00
Udostępnij
Emerytura. Poradnik aktywnego i szczęśliwego seniora
emerytura okl cien


Dzięki tej książce dowiesz się, jak aktywnie i ciekawie spędzać wolny czas, jak zachować sprawność umysłową i fizyczną. Poznasz wygodne, niedrogie sposoby podróżowania, bogatą ofertę klubów seniora i uniwersytetów trzeciego wieku oraz możliwości uzyskania dodatkowego dochodu. Odkryjesz zalety korzystania z Internetu oraz nauki języków obcych. Ze specjalnego dodatku o zdrowiu dowiesz się, jak dbać o siebie, by długo zachować kondycję i dobre samopoczucie. Przekonaj się, że emerytura to najlepszy czas na realizowanie swoich marzeń!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno:

- przedstawia pomysły na przyjemne i wartościowe spędzanie wolnego czasu
- podpowiada, jakie sporty można uprawiać w wieku dojrzałym
- radzi, jak dbać o zdrowie, by zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób
- zrozumiale objaśnia, jak rozwiązać sprawy związane ze sporządzeniem testamentu, spadku czy darowizny
- korzystanie z książki ułatwiają: większa czcionka oraz rozbudowany spis treści

Zacznij w pełni cieszyć się nowym etapem życia!

Aneta Derda – absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku filologia polska. Jednym z jej zainteresowań jest antropologia starości. Pisała artykuły o warszawskich klubach seniora, dzięki czemu doskonale poznała środowisko emerytów. Książkę Emerytura. Poradnik aktywnego i szczęśliwego seniora napisała z myślą o wszystkich, którzy chcą ciekawie i twórczo korzystać z odpoczynku po latach pracy.

www.senior.fit.pl