30 września (czwartek) o godz. 19.00 Instytut APUS zaprasza na otwarty wykład poświęcony medycynie i filozofii życia ludzi Dalekiego Wschodu. Zajęcia odbędą się w warszawskiej siedzibie Instytutu, przy ul. Łazienkowskiej 14  
fit.pl
2010-09-21 00:00
Udostępnij
Poznaj medycynę Dalekiego Wschodu
kwiatyswiecePodczas wykładu uczestnicy zgłębią tajniki medycyny i filozofii chińskiej oraz ich praktyczne zastosowanie w codziennym życiu do m. in. poprawy kondycji psychofizycznej, zdrowia w ramach profilaktyki i dobrego samopoczucia.

Słuchacze zapoznają się ze strukturą energetyczną człowieka, poznają podstawowe zagadnienia tj. Qi, centra energetyczne, teoria pięciu elementów, zasada yin-yang, Qigong, akupunktura, akupresura, Tuina czy moxa.


Spotkanie poprowadzi Małgorzata Szkurłatowska, specjalistka medycyny chińskiej i nauczycielka Qigong z 15 – sto letnim doświadczeniem, miłośniczka sztuki, filozofii i medycyny Dalekiego Wschodu.

Studiowała na Pekińskim Uniwersytecie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (Beijing University of Chinese Medicine & Pharmacology) i w Avicenna Institute oraz uczestniczyła w wielu specjalistycznych szkoleniach i kongresach związanych z medycyną naturalną, Qigong i kosmetologią.


Wykład ma charakter otwarty i udział w nim jest bezpłatny. Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić formularz kontaktowy na www.blizejwschodu.pl. Uczestnicy wykładu otrzymają również w prezencie vouchery, do wykorzystania na warsztaty pt. „Tajemnice urody cesarzowych chińskich”, które odbędą się 3 października (niedziela) w siedzibie Instytutu. Ilość miejsc jest ograniczona.


Termin:
Wykład: 30 września 2010 r., w godz.19.00 – 20.30
Miejsce: Instytut APUS, ul. Łazienkowska 14, Warszawa

www.fit.pl