fit.pl mobile logo

Targi FIT-EXPO zadbają o Twoją kondycję

Jeśli chcesz dołączyć do pasjonatów fitness i zdrowego stylu życia oraz poznać najnowsze metody poprawienia kondycji, wytrzymałości lub po prostu spalania kalorii, a także spotkać gwiazdy fitness i kulturystyki - odwiedź w maju targi FIT-EXPO (20-22.05.2016).
Hitem FIT-EXPO będą spotkania z gwiazdami fitness i kulturystyki! W piątek targi odwiedzi LARISSA REIS, która przyjęła zaproszenie FENIX TEAM. To będzie pierwsza wizyta w Polsce ikony świata fitnessu i kulturystyki, zawodniczki IFBB PRO Figure. Podczas FIT-EXPO weźmie udział w HardcoRies Seminar by Larissa Reis. Oprócz Larissy wystąpią również znani zawodnicy z Polski, m.in. obecny Mistrz Świata w kulturystyce IFBB, zawodnik IFBB PRO, dietetycy, czyli m.in. Hubert Kulczyński, Szymon Łada czy Anna Zientalska (wydarzenie dodatkowo płatne, szczegóły na stronie internetowej targów).Z kolei fanów kulturystyki ucieszy obecność poznaniaka – KAROLA MAŁECKIEGO. Ten wyczynowy sportowiec, teoretyk i praktyk w jednej osobie, ma na swoim koncie m.in. tytuł Mistrza Polski w Kulturystyce, tytuł V-ce Mistrzostwa Europy, tytuł V-ce Champion Arnold Classic oraz Champion Amateur Mister Olympia. Małecki poprowadzi seminarium w sobotę zatytułowane „Odżywianie i suplementacja w treningu siłowym podczas redukcji i rozbudowy masy mięśniowej. Poznanie nowych metod treningowych oraz poprawa opornych grup mięśniowych." (wydarzenie dodatkowo płatne, szczegóły na stronie internetowej targów).
Poznań ma jeszcze jednego sportowca ze świata kulturystyki, z którego może być dumny. HUBERT KULCZYŃSKI, bo o nim mowa, Wicemistrz Świata w kulturystyce, złoty medalista prestiżowych zawodów ARNOLD CLASSIC USA 2016 będzie gościem firmy Formotiva. Z Kulczyńskim porozmawiacie na tematy szeroko rozumianej kulturystyki. Również w tym samym miejscu miłośniczki fitness spotkają się z NATALIĄ KORDUS, która w kategorii pary mieszane na Mistrzostwach Europy 2015 z wspomnianym wcześniej Hubertem Kulczyńskim zdobyła srebro.
To nie wszystko. Aktualnego Mistrza Świata w kulturystyce z 2014 roku w kategorii 95 kg – SZYMONA ŁADĘ spotkamy w piątek i sobotę wraz z ekipą Hammer Strength Polska. Łada poprowadzi treningi i konkursy. Będzie również okazja na małe konsultacje żywieniowe.

FIT-EXPO fitness & sport park , Międzynarodowe Targi Poznańskie

Godziny otwarcia targów
Piątek (20.05): 10:00 - 17:00
Sobota (21.05): 10:00 - 17:00
Niedziela (22.05): 10:00 - 16:00

Bilety:
piątek (20.05) – 25,00 PLN
sobota (21.05) – 25,00 PLN
niedziela (22.05) – 5,00 PLN
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl