Dlaczego depilacja laserowa to najlepszy sposób na gładkie bikini?

Gładka skóra to marzenie kobiet – hasło, które przyświeca większości produktów z branży kosmetycznej. Nie bez powodu jest jednak tak popularny. Gładkość skóry ma ogromne walory estetyczne, ale również dotykowe. Skóra zadbana, bez owłosienia, ale również jędrna i gładka niczym jedwab to domena kobiet luksusowych. Z depilacją laserową okolic bikini wreszcie doznasz przyjemności odpowiednio wypielęgnowanego ciała. Dowiedz się więcej, jak uzyskać idealne ciało.
2019-08-27 00:00
Udostępnij
Dlaczego depilacja laserowa to najlepszy sposób na gładkie bikini?

Depilacja bikini – codzienny koszmar każdej kobiety!

O ile depilację nóg oraz ud, możesz w zależności od intensywności odrastania włosków przeprowadzać co drugi dzień, o tyle okolice bikini najczęściej trzeba depilować codziennie. Włosy w tej części ciała są bowiem stosunkowo grubsze oraz szybciej rosną. A co najważniejsze, sprawiają najwięcej kłopotu w zakresie wrastania w skórę.

Depilacja bikini jest dość trudna. Trzeba ją wykonywać delikatnie, w dłuższym czasie i z większą systematycznością powtórzeń. A pomimo dużego nakładu czasu, czy środków i tak bardzo często uzyskujemy efekt uboczny w postaci podrażnień oraz zaczerwienienia. Czy jest sposób na to, by wprowadzić pozytywną zmianę?

Bolesna depilacja bikini – co przeszkadza najbardziej?

Każda kobieta, która depiluje bikini maszynką wie, jakie nieprzyjemne konsekwencje pojawiają się na skórze bezpośrednio po tym zabiegu. Krostki wyglądają niezbyt dobrze, a nawilżająco-kojące balsamy nie zawsze radzą sobie z szybką pielęgnacją wrażliwej skóry.

Niestety skórę bikini łatwo również zaciąć – wówczas ból uniemożliwia swobodną jazdę na rowerze, a także eliminuje możliwość kąpieli w basenie. Jeśli udajemy się wówczas na wakacje to trudno pogodzić się z nieprzyjemnymi konsekwencjami depilacji mechanicznej.

Gładkie bikini to rocznie oszczędność nawet kilkudziesięciu godzin!

Życie kobiety byłoby prostsze bez konieczności depilacji bikini – to fakt. Bez uciążliwego owłosienia każdego dnia można założyć dowolny kostium i cieszyć się z pięknego ciała. Częstsze wizyty na basenie, swobodne opalanie na plaży, jazda rowerem bez uczucia podrażnienia. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki, ponieważ coraz bardziej popularną metodą pozbycia się włosków z miejsc intymnych jest depilacja laserem.

Temat, który jeszcze kilka lat temu pozostawał w obszarze tabu – obecnie staje się bardzo popularny. Kobiety coraz śmielej mówią o swoich potrzebach i dobrze. Bo problem bolesnej depilacji mechanicznej z udziałem maszynki jest poważny.

Depilacja laserowa LightSheer Duet – zapomnij o włoskach w okolicach bikini

Ta metoda naprawdę działa, a powszechna opinia o tym, że kosztuje dużo, jest nieprawdziwa. Wystarczy porównać koszty zakupu maszynek, pianek oraz wosku na przestrzeni całego naszego życia z kosztem, jaki ponosimy na 5-8 skutecznych zabiegów depilacji laserowej bikini, by szybko przeprowadzić łatwą kalkulację.

Mechaniczna depilacja się nie opłaca. Jest bolesna i mało komfortowa. Zupełnie inna jest depilacja laserem – zabieg jest prawie bezbolesny i trwa krótko. Kilka powtórzeń wystarczy, by pozbyć się owłosienia na całe życie.

Depilacja laserowa LightSheer Duet usuwa ponad 95% włosów, pozostałe 5% jest jasne i niewidoczne.

Podejmij decyzję, czy warto walczyć z włoskami bez skutecznych rezultatów. A może lepiej sięgnąć po pomoc u specjalistów? Z depilacją laserową przeprowadzoną w odpowiednio do tego przygotowanych gabinetach masz pewność, że skóra pozostaje w bezpiecznych rękach, a Ty, nie wydajesz pieniędzy na marne.