Tego jeszcze nie było, zrzucanie zbędnych kilogramów w babskim gronie na warszawskim Ursynowie. Już 24 maja o godz 11:00 na Kopie Cwila odbędzie się wielkie otwarcie sezonu dla aktywnych i stawiających na zdrowy tryb życia Pań 
fit.pl
2015-05-12 00:00
Udostępnij


Akcja rozpoczyna cykl niedzielnych treningów „Babskie zrzucanie” pod okiem wykwalifikowanej trenerki fitness Agnieszki Szczepaniak.

- Pomysł zrodził się z potrzeby i chęci zmobilizowania wszystkich Pań, którym zbędne kilogramy przeszkadzają w zdrowym i atrakcyjnym wyglądzie. Idea "Babskiego zrzucania" oparta jest o zróżnicowane i efektywne zestawy ćwiczeń, stosowane na całym świecie i uwielbiane przez miliony kobiet.  Sama jestem kobietą i jak każda uwielbiam dbać o sylwetkę i spędzać czas na świeżym powietrzu, stąd pomysł by połączyć to w całość - mówi Agnieszka Szczepaniak inicjator akcji „Babskie zrzucanie".

Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą efektywnie przygotować się do nadchodzącego lata, zgubić zbędne kilogramy i czućsię atrakcyjnie podczas wakacyjnego odpoczynku.

NIE POZWÓL ABY TWOJE ULUBIONE BIKINI POZOSTAŁO W SZAFIE!

Wszystkie informacje dostępne są na fanpage`u akcji inicjatorki Agnieszki Szczepaniak.
https://www.facebook.com/AgnieszkaSzczepaniakTrenerPersonalny

W programie wydarzenia liczne atrakcje i niespodzianki.

Do zobaczenia 24 maja o godz 11:00 na Kopie Cwila

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/574623562640873/ 

Portal www.fit.pl objął wydarzenie swoim patronatem medialnym

www.fit.pl