Linia kosmetyków ze złotem – sposób na opóźnienie procesów starzenia się skóry

Starzenie się skóry jest procesem naturalnym i nieuchronnym. Nie oznacza to jednak, że nie masz na niego żadnego wpływu! Wprowadzając przemyślaną pielęgnację oraz produkty, wykorzystujące moc działania aktywnych składników o potwierdzonym wpływie na skórę, możesz opóźnić pojawienie się zmarszczek, wiotkości skóry czy utratę naturalnego blasku. Linia kosmetyków ze złotem jest tego doskonałym przykładem. Poznaj jej moc!
Aleksandra Załęska
2024-03-26 13:58
Udostępnij
Linia kosmetyków ze złotem – sposób na opóźnienie procesów starzenia się skóry

Jak kosmetyki ze złotem oddziałują na skórę?

Już po 25 roku życia skóra zaczyna się coraz gorzej odbudowywać. Naturalne procesy regeneracji stopniowo zwalniają, przynosząc skórze pogorszenie wyglądu, zmniejszenie elastyczności, pojawienie się wiotkości, zmarszczek – najpierw mimicznych, potom stopniowo obejmujących całą twarz. Pogarsza się też koloryt skóry. Nie jesteś jednak bezsilna wobec tych zmian! Linia kosmetyków ze złotem to sposób na uzupełnienie deficytów skóry i jej pobudzenie do skutecznego działania oraz odnowy. Składniki aktywne kosmetyków z molekułami złota, zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie, odżywienie i pobudzają do regeneracji, by zachować skórę w możliwie najlepszej kondycji. Przeciwdziałają nadmiernemu wpływowi czynników zewnętrznych o destrukcyjnym wpływie na skórę, uszczelniając barierę lipidową.

Jakich produktów potrzebuje Twoja skóra?

Do skutecznej pielęgnacji skóry twarzy nie potrzebujesz wielu kosmetyków. Produkty z molekułami złota są tak zaprojektowane, by zapewniać jej komfort i regenerację przy zastosowaniu tylko dwóch kosmetyków! Wystarczy krem dopasowany do wieku skóry. W linii kosmetyków ze złotem marki Perfecta znajdziesz kremy dla skóry 50+, 60+, 70+ i 80+. Przeznaczone są one do stosowania na dzień i na noc.
Uzupełnieniem ich działania jest krem pod oczy, zapewniający pielęgnację najdelikatniejszemu obszarowi skóry twarzy. Tu skóra jest cieńsza, szybciej się przesusza i poddaje wiotczeniu, dlatego krem pod oczy to must have w pielęgnacji dojrzałej skóry.

 

Efekty stosowania kosmetyków ze złotem

Molekuły złota, wraz z peptydami, olejami i ekstraktami roślinnymi, a także kwasem hialuronowym i innymi, cennymi składnikami aktywnymi sprawiają, że skóra lepiej się regeneruje. Co to oznacza w praktyce? Skuteczniej odbudowują się włókna kolagenowe, odpowiedzialne za elastyczność i jędrność skóry. Takie działanie nie tylko opóźnia efekty starzenia, ale może je odwrócić. Ujędrnienie skóry i poprawa jej nawilżenia powodują spłycenie zmarszczek i zwiększenie gładkości skóry. To także sposób na przywrócenie jej naturalnego blasku i świeżości, w miejsce zmęczenia. Wsparcie działania barierowego skóry sprawia, że jest ona mniej wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych, co nie tylko chroni ją przed suchością, ale także zwiększa jej komfort. 

Dojrzała skóra potrzebuje wsparcia, by wyglądać świeżo jak najdłużej, a produkty ze złotem są doskonałym sposobem na zachowanie jej funkcjonalności i dobrego wyglądu przez długi czas.