W zatrzymaniu młodości i zachowaniu pięknego wyglądu może pomóc poduszka z tlenkiem miedzi
fit.pl
2008-09-03 00:00
Udostępnij
Odmładzająca poduszka
W zatrzymaniu młodości i zachowaniu pięknego wyglądu może pomóc poduszka z tlenkiem miedzi, która wygładza zmarszczki i uelastycznia skórę.
Odmładzająca poduszka to najnowszą metoda walki z upływającym czasem. Jak twierdzą jej wynalazcy, może ona zapewnić młodą, jędrną i pełną blasku skórę. Podczas snu ten niezwykły „jasiek” wygładza zmarszczki i uelastycznia skórę. Potęguje więc dobroczynne działanie snu, który sam w sobie jest swego rodzaju eliksirem młodości.

Za tak cudowne działanie odpowiadają tlenki miedzi, którymi naszpikowana jest poduszka. Tlenki miedzi obecne w tkaninie dostają się do skóry i pobudzają kolagen, dzięki któremu skóra jest elastyczna i wygląda młodo.

Poduszka jest nadal testowana i jeszcze nie można jej kupić. Testowało ją przez 4 tygodnie 57 ochotniczek. To niewiele, w porównaniu z ilością kobiet, które są zainteresowane odmładzającą pościelą i chętnie by z niej już teraz skorzystały, nawet przed zakończeniem testów. Kto wie, może doczekamy się nie tylko poduszki, ale i odmładzającej kołdry czy prześcieradła?

www.fit.pl