VECTUS Gdynia - depilacja laserowa w Gdyni w nowym wymiarze!

Popularność zabiegów depilacji laserowej rośnie. Trudno się takiemu trendowi dziwić, gdyż idealnie gładka skóra jest dzisiaj jednym z wyznaczników atrakcyjności, dopiero gdy nie ma włosków, wyglądamy estetycznie, a nikomu nie chce się każdego dnia rano sprawdzać, czy nic nie odrosło. Dzisiejsze zabiegi laserowe są bezbolesne, skuteczne i bezpieczne. Świetnym przykładem jest dostępny w Clinica Cosmetologica w Gdyni laser diodowy Vectus.
2018-07-09 00:00
Udostępnij
VECTUS Gdynia - depilacja laserowa w Gdyni w nowym wymiarze!

 

Vectus – co o nim wiemy?

Laser diodowy Vectus powstał w Stanach Zjednoczonych. Zaprojektowany i wykonany został przez naukowców z Harvard Uniwersity, który poświęcili mu kilka lat swojej pracy. Uzyskali aparaturę o długości wiązki światła 810 nm i wykorzystującą trzy innowacyjne technologie. Pierwszą z nich jest fototermoliza selektywna, która sprawia, że zabieg jest bezpieczniejszy, bardziej skuteczny i dokładny, a podrażnienia są znacznie ograniczone. Jeśli obawiasz się bólu, to w przypadku lasera Vectus możesz o nim całkowicie zapomnieć – zastosowano w nim specjalną nakładkę chłodzącą Advanced Contact Cooling, która dba o bezbolesność zabiegu. Oprócz tego aparatura wyposażona jest w czytnik aktywnej melaniny Skintel, który indywidualnie, w czasie rzeczywistym dopiera paramenty zabiegu, zwiększając jego efektywność.

Zdaniem specjalisty: „Vectus jest rewolucją w dziedzinie laserowego usuwania owłosienia. Jest to zabieg bezpieczny, precyzyjny, skuteczny i co bardzo ważne bezbolesny. Pacjenci są zaskoczeni wysokim poziomem jego skuteczności i tym jak gładka jest ich skóra” - powiedział kosmetolog z placówki VECTUS GDYNIA

Skuteczność lasera Vectus

Laser diodowy Vectus jest obecnie najnowocześniejszym i najskuteczniejszym tego rodzaju urządzeniem na świecie i jest dostępny w Clinica Cosmetologica w Gdyni. Seria zabiegów zalecona przez specjalistę pozwala na skuteczne usunięcie 95% zbędnych włosków. Pozostałe nie były widoczne dla lasera ze względu na fazę wzrostu, w jakiej się znajdowały. Mogą pojawić się w ciągu roku od zakończenia ostatniego zabiegu. Wówczas zaleca się odbycie jednego spotkania przypominającego, które zagwarantuje nam pełnię satysfakcji.

Darmowe konsultacje

Przed każdym zabiegiem depilacji laserowej w Clinica Cosmetologica w Gdyni zapraszamy pacjentów na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą kosmetologii. Przeprowadzany jest dokładny wywiad i sprawdzany stan skóry, co pozwala na wychwycenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze, tak więc spotkanie takie jest niezbędne.

Jak się umówić? Zadzwoń:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94 

Więcej na stronie: Depilacja laserowa Gdynia - laser VECTUS.

 

Wskazania do zabiegu depilacji laserowej

Zabiegi depilacji laserowej wykonuje się przede wszystkim u osób, którym zależy na pozbyciu się problemu zbędnego, niechcianego owłosienia. Zdarza się jednak, że w przypadku niektórych dolegliwości, inne metody leczenia zawodzą i najlepszym rozwiązaniem staje się skorzystanie z lasera diodowego Vectus i usunięcie przyczyny problemu, czyli samych włosków. Mowa tu oczywiście o zapaleniu mieszków włosowych, wrastających włoskach czy hirsutyzmie (nadmiernym owłosieniu).

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej

Pomimo iż laser Vectus uznawany jest za bardzo bezpieczny, to istnieje szereg czynników, które wpływają na konieczność podjęcia decyzji o odroczeniu zabiegu lub o rezygnacji z jego wykonania. Pośród przeciwwskazań znajdują się:

1. Karmienie piersią.

2. Ciąża.

3. Łuszczyca.

4. Bielactwo.

5. Zmiany ropne na skórze.

6. Podrażnienia skóry.

7. Tendencja do powstawania bliznowców i przebarwień.

8. Infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze.

9. Świeżo opalona skóra.

10. Stosowanie terapii retinoidami.

Depilacja laserowa bikini

Jest to obszar ciała, z którego owłosienie usuwają kobiety, które chcą pięknie wyglądać w kostiumie kąpielowym. Golenie, stosowanie depilatora czy wosku bywa kłopotliwe, gdyż skóra jest tu bardzo delikatnie i może wyglądać nieestetycznie, może dochodzić do wrastania włosków i zapalenia mieszków włosowych. Z tego powodu najlepiej zdecydować się na przeprowadzenie depilacji laserem diodowym Vectus, który usunie niechciane owłosienie na dobre.

Depilacja laserowa pach

Włoski pod pachami wyglądają nieestetycznie zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Ich usuwanie maszynką do golenia, woskiem czy depilatorem skutkuje bólem, podrażnieniami, swędzeniem czy wrastaniem włosków. Z pewnością również wolimy uniknąć codziennego kontrolowania czy coś nie odrosło i czy skóra jest odpowiednio gładka. Wybierając Vectus, zapominamy o problemie włosków pod pachami. Skuteczna depilacja laserowa pach, tylko dzięki laserowi VECTUS.

Depilacja laserowa twarzy

Usuwanie tzw. wąsika jest dość powszechne. Niektóre panie usuwają również chętnie meszek, który pojawia się na skórze twarzy. Golenie jest niewskazane, bo po pewnym czasie włoski stają się bardziej widoczne i trudno je usunąć. Wosk powoduje podrażnienia i również trzeba przeprowadzać depilacje regularnie. Aby poczuć się wspaniale i kobieco, niezależnie od sytuacji najlepiej raz na zawsze usunąć zbędne włoski laserem diodowym Vectus.

Czy do zabiegu trzeba się przygotować?

Zalecenia przed zabiegiem są stosunkowo ogólne, jednak niezwykle istotne. Przede wszystkim miesiąc przed poddaniem się depilacji laserowej całkowicie rezygnujemy z opalania, stosowania wszelkich kosmetyków brązujących i samoopalających, należy również odstawić te, które zwiększają wrażliwość skóry na działanie promieni słonecznych. Nie wolno również depilować skóry i wyrywać włosków.

Kolejne zalecenia wprowadzamy na tydzień przed poddaniem się zabiegowi. Ostawiamy wszelkie doustne preparaty, które zwiększają wrażliwość skóry na działanie słońca. W tym czasie konieczne jest również zatroszczenie się o stan skóry, gdyż w czasie zabiegu nie może być ona podrażniona ani przesuszona.

Dzień przed zabiegiem lub w dniu jego wykonania dokładnie golimy skórę, która ma być mu poddana z zastosowaniem jednorazowej maszynki, która już więcej nam się nie przyda.

Zalecenia po zabiegu

Konieczne jest unikanie korzystania z sauny oraz basenu, unikajmy mechanicznego podrażniania skóry, np. raczej ją osuszajmy, niż wycierajmy, nie nanośmy dezodorantu na okolicę zabiegową, nie wystawiamy skóry na działanie słońca i nanosimy na nią kremy z wysokim filtrem. Oprócz tego można stosować preparaty o działaniu nawilżającym i łagodzącym