Jej początki bez wątpienia budzą do życia. W tych dniach mamy więcej energii, chcemy dobrze wyglądać. Słońce jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
fit.pl
2010-04-02 00:00
Udostępnij
Wiosna to czas zmian
1-zdjecieWpływa korzystnie na samopoczucie, pobudza wydzielanie wielu hormonów, umożliwia syntezę witaminy D.

Po długiej i mroźnej ziemie z niecierpliwością wyczekujemy słońca, a pogoda nie zawsze sprzyja. Często zdarza się, że udajemy się do solarium, bo chcemy być opalone i pięknie wyglądać na przyjście tej prawdziwej wiosny. Opalenizna dla wielu z nas jest oznaką zdrowia, symbolem udanych wakacji. Każdy człowiek powinien dostosować czas opalania, tak aby opalenizna była zdrowa i trwała. Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez opalenizny. Wystawianie skóry przez dłuższy czas na działanie promieni UV może ją wysuszyć i sprawić, że opalenizna nie będzie trwała. W zależności o rodzaju skóry, każdy potrzebuje innego czasu na uzyskanie idealnej opalenizny.

Co zatem zrobić aby "wilk był syty i owca cała"?

Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie aktywatorów opalania (przyspieszaczy). Aktywatory opalania są to kosmetyki, zawierające w swoim składzie związki takie jak Tyrozyna, intensyfikujące powstawanie naturalnego 7-zdjeciebarwnika skóry - melaniny. Pozwala to skrócić czas opalania w solarium 3 - 5 krotnie, efekt jest trwały a przede wszystkim zdrowy . Firma Onyx wychodzi naprzeciw nawet tym najbardziej wymagającym miłośnikom opalania. Szeroka gama kosmetyków przyspieszających efekt opalania skierowana jest do każdego rodzaju skóry. W ofercie możemy znaleźć również kosmetyki po opalaniu, które świetnie zregenerują naszą skórę.

Na początku roku firma Onyx wprowadziła na rynek solaryjny przełomowy sposób na uzyskanie opalenizny w postaci suplementów diety. Mają one za zadanie wspomóc, przyspieszyć i utrwalić efekt opalania. Trzy etapy do idealnej czekoladowej skóry sprawią, że klienci solarium widząc zniewalające efekty w zdrowszy sposób uzyskają trwałą opaleniznę. Kapsułki zawierają w sobie szereg witamin niezbędnych dla utrzymania skóry w dobrej kondycji. Początek wiosny jest dobrym momentem na zadbanie o przesuszoną zimą skórę. Niezależnie od potrzeb, wieku czy rodzaju skóry, każdy znajdzie coś skutecznego dla siebie.

Ciesząc się opaloną i zadbaną skórą może spokojnie czekać na nadejście lata.

www.fit.pl