CoreFitness Roller – ćwicz i wzmacniaj mięśnie

Core FitnessRoller to urządzenie, które tylko z pozoru przypomina klasyczny wioślarz treningowy. Tak naprawdę to wielozadaniowe i wielopłaszczyznowe urządzenie do stretchingu, treningu cardio a nawet ćwiczeń metodą Pilates
fit.pl
2013-08-22 00:00
Udostępnij
CoreFitness Roller – ćwicz i wzmacniaj mięśnie
Zaletą tego urządzenia jest kilak czynników. Po pierwsze wielopoziomowa struktura dzięki której możesz ćwiczyć jak chcesz i gdzie chcesz – na plaży, w domu, w ogrodzie, w klubie. Do drugie jest lekki waży jedynie20 kg i możesz go zabrać ze sobą w podróż lub do przyjaciółki.Doskonale sprawdza się jako urządzenia do treningu cardio, do przeprowadzenia rozgrzewki, a także jako urządzenie, wspomagające podczas wykonywania wielu ćwiczeń w każdej pozycji leżąc, stojąc siedząc i półdziedząc, co oznacza, że możesz go wykorzystać zarówno do wykonywania popularnych brzuszków a nawet trenując Jogę czy Pilates.

Ćwicząc z FitnessRoller masz szansę pobudzić do pracy wszystkie rodzaje mięśni ramion, brzucha, kręgosłupa, a także nóg, wystarczy odpowiednie ułożenie rolki w stosunku do tułowia i balansowanie specjalnymi linkami rozciągającymi. Dzięki regulacji napięcia lin, możesz swobodnie żonglować ciężarem i dostosować go do swoich potrzeb i możliwości, nie męcząc i obciążając mięśni. Z FitnessRoller zaplanujesz efektywną rozgrzewką, kilkunastominutowy trening cardio a także ćwiczenia relaksujące już na koniec treningu.


 

www.fit.pl