Linia innowacyjnych past do wrażliwych zębów

Pasta Colgate® Sensitive Pro-Relief™, oparta na opatentowanej technologii Pro-Argin™, ma udowodnioną skuteczność w przezwyciężaniu problemu nadwrażliwości zębiny
fit.pl
2010-07-13 00:00
Udostępnij
Linia innowacyjnych past do wrażliwych zębów
Obecnie Colgate-Palmolive Poland poszerza linię produktową, wprowadzając wariant wybielający tej pasty. Colgate® Sensitive Pro-Relief™ + Wybielanie zarówno efektywnie i szybko znosi nadwrażliwość zębiny, jak i pomaga bezpiecznie przywrócić naturalną biel zębów. Jest to unikalna propozycja dla wszystkich osób, które oczekują nie tylko długotrwałej i natychmiastowej ulgi w nadwrażliwości, ale również pragną uzyskać piękny, biały uśmiech.

Dzięki odpowiednio dobranej kompozycji składników Colgate® Sensitive Pro-Relief™ + Wybielanie skutecznie pomaga usuwać przebarwienia powierzchniowe oraz osad, co sprawia, że zęby stają się wyraźnie bielsze. Skuteczność pasty w redukowaniu wielkości plam oraz ich intensywności została potwierdzona w badaniach klinicznych . Colgate® Sensitive Pro-Relief™ + Wybielanie może być stosowana na co dzień, ponieważ jest bezpieczna i delikatna dla zębów wrażliwych.

Wyjątkowe działanie wszystkich past z linii Colgate® Sensitive Pro-Relief™ zapewnia formuła oparta na technologii Pro-Argin™, skutecznie przeciwdziałająca nadwrażliwości zębiny. Nadwrażliwość stanowi poważny problem zdrowotny. Statystyki są alarmujące – z powodu wrażliwych zębów dyskomfort odczuwa 57% dorosłych. Jak manifestuje się nadwrażliwość? Przykładem może być wypowiedź jednej z osób, która wypróbowała pastę Colgate® Sensitive Pro-Relief™: „Nadwrażliwość zębów to ból, który pojawia się niespodziewanie – po wypiciu kwaśnych płynów, soków owocowych, czasem lampki wina lub latem po zjedzeniu lodów. Jest to ból tym bardziej nieprzyjemny, że występuje nagle” – podkreślił Piotr. Inne osoby wskazywały na występowanie ukłucia przechodzącego w trwały dyskomfort i towarzyszącego jedzeniu potraw oraz piciu napojów zarówno zimnych, jak i gorących.

colgate1

Zastosowana w Colgate® Sensitive Pro-Relief™, w tym także w wariancie wybielającym, technologia Pro-Argin™ bazuje na argininie (aminokwasie naturalnie obecnym w ślinie i wpływającym korzystnie na stan jamy ustnej), połączonej w związek z węglanem wapnia. Cząsteczki argininy wiążą się z powierzchnią zębiny, co sprzyja tworzeniu się bogatej w wapń warstwy, która zamyka i uszczelnia otwarte kanaliki zębinowe. W ten sposób zapobiega się ekspozycji znajdującego się wewnątrz kanalików płynu na bodźce zewnętrzne oraz efektywnie redukuje jego ruch. Dlatego też Colgate® Sensitive Pro-Relief™ długotrwale likwiduje przyczynę, a nie skutek, nadwrażliwości.

Skuteczność past Colgate® Sensitive Pro-Relief™ z technologią Pro-Argin™ została potwierdzona w badaniach klinicznych. Również polscy konsumenci, którzy testowali produkt, wskazywali na jego efektywne działanie. Po bezpośredniej aplikacji pasty i wmasowywaniu jej we wrażliwe miejsce przez 1 minutę oraz wykonaniu testu na nadwrażliwość ankietowane osoby potwierdzały skuteczność produktu. Poniżej niektóre spośród wielu opinii :

„Po zastosowaniu pasty w ogóle nie czuję, że przed chwilą bolały mnie zęby. To jest rewelacja. Nadwrażliwość zdecydowanie zmniejszyła się po 60 sekundach wmasowywania pasty w zęby. Naprawdę jestem bardzo mile zaskoczona, że w ogóle jest na rynku taka pasta” – powiedziała Sylwia.

„Pasta błyskawicznie zadziałała, wręcz samo wtarcie wystarczyło, abym mogła normalnie rozkoszować się piciem zimnej wody. Fantastyczne uczucie, nie boję się pić wody! Moje życie zmieni się, bo jak mój syn będzie chciał iść ze mną na lody, to nie będę już protestować. Po prostu pójdę. Nie będę czuła tego strachu, który mi wcześniej towarzyszył” – skomentowała Agata.

„Myślę, że taka pasta to bardzo fajna rzecz. Jest to faktycznie coś, co może mi dać satysfakcję z poznawania nowych smaków, z nieodmawiania sobie tych małych przyjemności, które lubię” – dodał Marek.

www.fit.pl