fit.pl mobile logo

Zdrowe pomysły na śniadanie

Śniadanie uchodzi za najważniejszy posiłek w ciągu dnia i jest w tym sporo prawdy. Jego pominięcie powoduje problemy z nadwagą i układem pokarmowym. A zastępowanie śniadania kawą to prawdziwa zbrodnia dla żołądka. Śniadanie uchodzi za najważniejszy posiłek w ciągu dnia i jest w tym sporo prawdy. Jego pominięcie powoduje problemy z nadwagą i układem pokarmowym. A zastępowanie śniadania kawą to prawdziwa zbrodnia dla żołądka.

 Ale śniadanie nie tylko powinno pojawić się w naszym menu – najlepiej, żeby było także pełne witamin. Oto zdrowe pomysły na śniadanie, które warto wprowadzić do swojej kuchni.

Zdrowe pasty zamiast wędlin i parówek

Jeśli lubimy klasyczne śniadania w postaci kanapek, warto sięgać po pieczywo razowe lub pełnoziarniste. Unikniemy wtedy skoków cukru we krwi i dostarczymy sobie ważnych substancji mineralnych, które są zawarte w nieoczyszczonych ziarnach. Ważne jest też to, co kładziemy na kromce chleba. Nie kupujmy nafaszerowanych chemią wędlin, a zamiast tego poświęćmy odrobinę czasu na przygotowanie własnych past do pieczywa. Można je robić niemal ze wszystkiego: warzyw, jajek czy roślin strączkowych.

Pysznym pomysłem na śniadanie jest hummus z cieciorki. Co prawda ciecierzycę trzeba gotować dosyć długo, jednak efekt jest tego wart. Dokładny przepis na hummus z cieciorki domowej roboty znajdziecie na stronie jedzmy-zdrowo.pl.

Naturalne płatki i ziarna – prawdziwa bomba energetyczna

Prawdziwie królewskim, bo bogatym w witaminy i substancje mineralne śniadaniem są płatki owsiane. Można je przyrządzać zarówno na mleku, jak i na wodzie. Do płatków możemy dodać ziarna słonecznika, otręby, zmielone orzechy i świeże lub suszone owoce. Z płatkami świetnie komponuje się też cynamon. Ciekawy i zdrowy pomysły na płatki owsiane na wodzie można znaleźć na stronie jedzmy-zdrowo.pl

To, co pijesz, też jest ważne

Zapomnijmy o kawie pitej na czczo. Zamiast tego wybierzmy ciepłą wodę z cytryną, która pobudza metabolizm i oczyszcza organizm. Doskonale sprawdzą się również herbaty ziołowe oraz kawa zbożowa.

Jeśli wprowadzimy do swojego menu zdrowe pomysły na śniadanie, szybko zauważymy, że w ciągu dnia mamy więcej energii i dłużej możemy funkcjonować na pełnych obrotach. To naprawdę działa!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Justin_Rose

Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz? Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody! PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-
elbar.1988

Zgadzam się z tym, że warto jeść płatki na śniadanie. Tylko trzeba zwracać uwagę na skład i zawartość cukru. Ja staram się o to dbać, a teraz nawet biorę udział w akcji, dzięki której mogę zostać ambasadorką Sante Fit Naturalnie. Zarejestrowałam się na https://www.santefitnaturalnie.pl/ i odpowiedziałam na kilka pytań, a teraz czekam na paczkę

Zgłoś nadużycie-

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl