KULTURYSTYKA  to kierunek, w którym ćwiczący zmierza głównie do uzyskania pięknej sylwetki i wyrobienia muskulatury, nie pojawił się w naszych czasach przypadkowo
fit.pl
2011-06-15 00:00
Udostępnij
Kulturystyka
Technika coraz powszechniej wkraczająca w nasze życie, degraduje wartość siły fizycznej. Mięśnie, skazane na bezczynność, szukają sztucznych bodźców ruchowych. Szuka ich także człowiek, który nie chce stać się ułomkiem, któremu siła i sprawność potrzebne są do dobrego samopoczucia. Ćwiczenia siłowe wzmacniają zdrowie, zwiększają przydatność jednostki do pracy.

Osiągnięcie celu wymaga wyrzeczeń!
Tę prawdę, w toku treningu, poznaje każdy kulturysta. Dla jednych jest to zrezygnowanie z jakiegoś towarzyskiego spotkania, ale dla wielu oznacza to wyrzeczenie się szkodliwych nałogów, jakimi dla każdego uprawiającego ćwiczenia siłowe są papierosy, alkohol i współczesne uzależnienia. to kierunek, w którym ćwiczący zmierza głównie do uzyskania pięknej sylwetki i wyrobienia muskulatury, nie pojawił się w naszych czasach przypadkowo. Technika coraz powszechniej wkraczająca w nasze życie, degraduje wartość siły fizycznej. Mięśnie, skazane na bezczynność, szukają sztucznych bodźców ruchowych. Szuka ich także człowiek, który nie chce stać się ułomkiem, któremu siła i sprawność potrzebne są do dobrego samopoczucia. Ćwiczenia siłowe wzmacniają zdrowie, zwiększają przydatność jednostki do pracy. Osiągnięcie celu wymaga wyrzeczeń! Tę prawdę w toku treningu, poznaje każdy kulturysta. Dla jednych jest to zrezygnowanie z jakiegoś towarzyskiego spotkania, ale dla wielu oznacza to wyrzeczenie się szkodliwych nałogów, jakimi dla każdego uprawiającego ćwiczenia siłowe są papierosy, alkohol i współczesne uzależnienia.

www.fit.pl