fit.pl mobile logo

21 dni do nowej sylwetki - plan treningowy

Choć do końca roku pozostało jeszcze trochę czasu, ale to wciąż ostatni dzwonek by zadbać o swoją figurę na sylwestra. Ten plan treningowy na najbliższe 21 dni pomoże ci osiągnąć wymarzoną linię.

Jeśli marzysz o szczuplejszej sylwetce, czas zadbać o nią już teraz. Wystarczy odrobina zaangażowania i regularne ćwiczenia. Oto kilka z tych, które pomogą ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. 


1) Balansująca pompka
10 powtórzeń 

Połóż się na ziemi z rękami rozłożonymi na szerokość barku i nogami w delikatnym rozkroku. Unieś lewą nogę w górę, a ciężar ciała przenieś na prawą. Staraj się cały czas utrzymać je w rozkroku. 

Ugnij ręce i zrób w takiej pozycji jedną pompkę, Unieś tułów i zmień nogi.


2) Hantle i piłka
15 powtórzeń 

Weź piłkę fitball i połóż ją przed sobą. Trzymając hantle w obu dłoniach połóż się biodrami na piłce. Unieś klatkę piersiową wysoko do góry.
Nie uginając rąk w łokciach unieś hantle kilka centymetrów do tyłu. 

3) Chwiejny przysiad
10 - 12 powtórzeń 

Stań w szerokim rozkroku, stopy postaw na balansujących dyskach. Spleć dłonie na wysokości klatki piersiowej i w takiej pozycji wykonaj przysiad.
Przenieś ciężar ciała na lewą stopę. Powróć do stojącej pozycji utrzymując ciężar cały czas na jednej stopie. Aby skończyć jedno powtórzenie zrób kolejny przysiad, a ciężar ciała przenieś na prawą nogę.

4) Unoszenia na piłce
6 powtórzeń, potem zmiana ramion i nóg 

Trzymając ciężarek w lewej dłoni połóż się plecami na piłce do ćwiczeń. Przyciągnij hantel w okolice lewego ucha. Wyprostuj prawą nogę i unieś ją w górę.

Postaraj się utrzymując równowagę unieść górną część tułowia i wykonaj płytki brzuszek. 

5) Napinanie pośladków
10 – 15 powtórzeń, potem zmiana stron


Przywiąż gumę napinającą do obu kostek. Połóż się w pozycji takiej jak do zwykłych pompek. Unieś nogę na wysokość bioder.
Utrzymując równowagę zegnij ją w kolanie przyciągając stopę w kierunku pośladków. Wróć do pozycji startowej i powtórz ćwiczenie.


6) Szybka praca nad rzeźbą

Każde z poniższych ćwiczeń zrób przez 30 sekund lub minutę. Postaraj się wykonać wszystkie najszybciej jak potrafisz i bez żadnej przerwy między nimi. 

STEP – Stań naprzeciwko stepu. Wejdź na niego lewą nogą, a prawą unieś na wysokość bioder.

SKAKANKA – Weź skakankę i w szybkim tempie wykonaj pełne podskoki w czasie 30 sekund. 

Powtórz oba ćwiczenia jeszcze 3 razy.

www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
andrewmail115

Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO www.igortreneronline.pl. Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl.

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl