fit.pl mobile logo

Gymstick – lepsza forma gimnastyki

Jeśli nie lubisz atmosfery fitness clubu, przerażają cię wytężone ćwiczenia z matą w domu a jednak marzysz o szczupłej sylwetce i chcesz zaktywizować swój organizm do pracy – Gymstick jest dla Ciebie!
GymStick lungeNudne ćwiczenia w domu to już przeszłość. Obecnie na topie jest aktywność fizyczna połączona z dobrą zabawą i wysiłkiem nastawionym na efekty. Gymstick jest formą ćwiczeń, które każdy z nas może wykonywać bez obecności instruktora.

Gymstick to połączenie aktywności ruchowej z laską gimnastyczną oraz gumowymi pasami do ćwiczeń fizycznych. Pomysł połączenia dwóch form gimnastycznych powstał w Fińskim Instytucie Sportu, w Lahti. Podczas tworzenia tego typu przyrządu fitness specjaliści wzięli pod uwagę możliwość szerszego wachlarza zastosowań dwóch sprawdzonych już form aktywności.

Gymstick składa się z kija, którego głównym składnikiem jest włókno szklane oraz przymocowanej do niego gumy z pętlami przeznaczonymi na stopy. Przy odpowiednim napięciu uzyskujemy efekt sztangi lub hantli o wadze około 30 dag. Obciążenie możemy zwiększać indywidualnie, dopasowując i nawijając gumę na drążek.

Rodzaje gymstick

Gymstick jest stworzony odpowiednio do zaawansowania ćwiczeń, wieku i płci. Każdy kolor gumy odpowiada poziomowi zaawansowania ćwiczącego:

złoty: ekstra super mocny (opór 1-30 kg), przeznaczony dla wyczynowych sportowców

srebrny: ekstra mocny (opór 1-25 kg), dla mężczyzn i sportowców do ćwiczeń siłowych

czarny: mocny (opór 1-20 kg), dla sprawnych fizycznie kobiet, mężczyzn oraz młodych sportowców

niebieski: średni (opór 1-15 kg), przeznaczony dla kobiet i juniorów

zielony: lekki (opór 1-10 kg), dla osób w podeszłym wieku oraz do rehabilitacji

Efekty treningu z gymstick

Gymstick do świetna forma aktywności fitness dla dużych i małych. Samodzielnie w domu lub w grupie. Przyrząd do ćwiczenia pozwala kształtować mięśnie. Zwiększania wydajność mięśni, kształtuje poprawną postawę sylwetki, trenuje sprężystość ciała, rozluźnia mięśnie, usprawnia kręgosłup i stawy, a także rozładowuje napięcia, i uwalnia od stresu.

www.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl