fit.pl mobile logo

Trening taneczny

Jeżeli chcesz urozmaicić swoje ćwiczenia, po prostu włącz muzykę i zacznij się ruszać! Ćwiczenia taneczne nie tylko pomogą schudnąć, ale również dodadzą Ci energii
Dzięki tanecznym ruchom możesz spalić w godzinę 300 – 400 kalorii (a przy szybszym tempie nawet więcej). Trening taneczny powstał z inspiracji różnymi stylami tańca. Dzięki niemu nie poznasz klasycznych kroków, ale spalisz zbędne kalorie i co najważniejsze poprawisz swoją kondycję.   taniec postac2Salsa   Taniec o nazwie hiszpańskiego sosu jest szybki i pikantnie zmysłowy. Ćwicząc w ten sposób zadbaj koniecznie o prawidłowy ruch bioder.   Krok:
 • Stań wyprostowana na stopach ustawionych prosto przed siebie. Unieś ramiona tak by dłonie znalazły się tuż nad wysokością pasa.
 • Rozluźnij się i obróć tułów w prawo, wysuwając lewą stopę.
 • Wróć do pozycji początkowej i zrób to samo z prawą stopą. Ćwiczenia powtarzaj przez 3 minuty
  Hip-hop   Masz ochotę sprawdzić swoje wyczucie rtymu? Miejski styl tańca będzie dla ciebie doskonałym sprawdzianem. Hip-hop to silne ruchy mięśni, które kształtują całe ciało. Warto dodać pewne jego elementy do codziennego treningu.   Krok:
 • Stań w rozkroku na wysokości bioder.
 • Przesuń prawą nogę daleko w bok, aż przejdziesz to pozycji przysiadu. Ugnij kolana wysuwając obie ręce daleko do przodu. Po chwili przyciągnij dłonie do klatki piersiowej.
 • Powoli wstań z przysiadu przenosząc większość masy ciała na prawą stopę. Opuść ręce do wysokości bioder. Powtórz ćwiczenie w drugą stronę.
  Samba   Taneczne ćwiczenie prosto z Brazylii doskonale rozrusza twój kręgosłup i mięśnie pleców. Unoszenie ramion wysoko nad głowę i boki dodatkowo wzmacnia ich siłę.   taniec 3Krok:
 • Stań w delikatnym rozkroku, unieś ramiona nad głowę.
 • Przystaw lewą nogę do prawej wykonując jednocześnie płynny ruch bioder.
 • Ponownie przeciągnij lewą nogą w kierunku prawej i przesuń prawą nogę po raz kolejny, powtarzając cztery razy w ten sposób: prawo, prawo, prawo, prawo, następnie lewo, lewo, lewo, lewo).
  Paso doble   Hiszpański taniec wzorowany na walkach byków (kobieta ma być torreadorem) cechują szybkie ruchy i charakterystyczna postawa tancerzy – uniesiona głowa i wypięta pierś. Przed ćwiczeniem koniecznie otwórz szafę i sprawdź czy masz luźną spódnicę.   Krok:
 • Stojąc wyprostowana wysuń do przodu lewą stopę, obracając tułów w lewo.
 • Złap za róg spódnicy i przesuń rękę w prawo obracając cały tułów.
 • Wracając, wysuń lewą stopę lekko do tyłu.
 • Obracając się w lewo postaraj się dotknąć palcami wysuniętej do tyłu lewej stopy.
 • Wróć do pozycji startowej, powtórz ćwiczenie w drugą stronę.
www.fit.pl  

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl