fit.pl mobile logo

Trenuj w domu - 9 tygodni z TMT

9 tygodni z TMT - trenuj w domu ( basic ) to intensywny program treningowy przeznaczony dla Wszystkich, którzy chcą osiągnąć rewelacyjne rezultaty w kształtowaniu swojej sylwetki. To najefektywniejszy program ćwiczeń w domu
tmt29 tygodni z TMT - program treningowy

9 tygodni z TMT to intensywny program, który łączy TRENING TMT, odpowiednio dobraną DIETĘ TMT opracowaną przez dietetyka, jak również monitorowanie efektów za pomocą TESTU FITNESS TMT.
Trening możesz wykonywać w Twoim klubie fitness, jak również w domu ( płyty TMT DVD ).

W pierwszym tygodniu wykonujesz TMT fitness test oraz wykonujesz trening TMT dwa razy. W drugim tygodniu trenujesz TMT trzy razy. W trzecim tygodniu trenujesz TMT cztery razy. W czwartym tygodniu trenujesz TMT trzy razy. W piątym tygodniu wykonujesz TMT fitness test oraz wykonujesz trening TMT dwa razy. W szóstym tygodniu trenujesz TMT trzy razy. W siódmym tygodniu trenujesz TMT cztery razy. W ósmym tygodniu trenujesz TMT trzy razy. W dziewiątym tygodniu wykonujesz TMT fitness test oraz wykonujesz trening TMT dwa razy.

Zapisuj regularnie swoją masę ciała. Jeśli posiadacz wagę z funkcją % zawartości tłuszczu wpisuj dane.  Jeśli posiadasz pulsometr z funkcją licznika spalonych kcal zaznaczaj w tabeli ilość spalonych kcal w TMT trening.  Oceniaj swoją dietę od 1 do 10 czy przestrzegasz naszych zaleceń.

Trening TMT - maksimum efektów ?

Jeśli chcesz osiągnąć maksimum efektów, zastosuj się do:
- 10 przykazań TMT
- programów treningowych TMT
- diety TMT
- fitness testu TMT

10 przykazań TMT

1. Podejmij wyzwanie!
2. Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem
3. Wykonuj regularnie TMT fitness test
4. Złam zasady!
5. Ćwicz zgodnie z planami treningowymi TMT
6. Przestrzegaj zaleceń żywieniowych TMT
7. Nie poddawaj się!
8. Monitoruj wysiłek fizyczny
9. Ćwicz systematycznie!
10. Opowiedz nam swoją historię sukcesu z TMT

[-------]

Dieta TMT

Pamiętaj, że dieta należy do głównych sprzymierzeńców w budowaniu zdrowego i szczupłego ciała. Nie musi być nieprzyjemna i uciążliwa, pod warunkiem, że jej naczelnym celem jest modyfikacja tmt3nawyków żywieniowych oraz dostarczanie organizmowi wszystkich niezbędnych składników pokarmowych, zachowując ich optymalne proporcje i właściwą wartość kaloryczną w odniesieniu do płci, wieku, masy ciała i aktywności fizycznej.

Aby dieta stała się sprzymierzeńcem w budowaniu szczupłej sylwetki, należy opracować określoną strategię żywienia, która pozwoli na jednoczesne obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej i zwiększenie udziału tkanki mięśniowej.

Zalecenia żywieniowe TMT

1. Jedz małe porcje, 4 - 5 posiłków w ciągu dnia.
2. Pij dużo wody 2 - 3 litrów dziennie.
3. Ogranicz spożycie tłuszczów do 10 - 15% całkowitej wartości kalorycznej diety. zwiększając udział białek do 20 - 25% i ilości spożywanych węglowodanów do 65%.
4. Wyeliminuj z diety produkty wysokoprzetworzone, tj. słodycze i wędliny sztucznie barwione i konserwowane, pozbawione często wartości odżywczych, posiadające natomiast wysoką wartość kaloryczną.
5. Spożywaj pokarmy bogate w błonnik, gdyż reguluje on procesy trawienne i poprawia trawienie.
6. Jedz śniadanie jak król, obiad jak książę i kolację jak ubogi sługa.
7. Staraj się rozdzielać posiłki na te białkowe i węglowodanowe, ponieważ spożywane jednocześnie ograniczają optymalny przebieg procesu trawienia i wchłaniania obu składników pokarmowych.
8. Dostosuj ilość spożywanych kalorii do ilości treningów TMT w tygodniu.
9. Unikaj picia alkoholu.

Jadłospisy TMT

Przykładowe jadłospisy TMT możesz pobrać ze strony www.zamiela.pl

Pakiet 9 tygodni z TMT - co otrzymuje ?

- płytę DVD z treningiem - TMT 01
- płytę DVD z testem fitness - TMT FITNESS TEST
- program treningowy - 9 TYGODNI Z TMT

Pamiętaj zrób swoje zdjęcie przed rozpoczęciem programu i po programie.

Wyślij nam na biuro@pfa.pl !

Gdzie mogę kupić program 9 tygodni z TMT ?

Program możesz zamówić na www.zamiela.pl

tmtbaner
 

Tomasz Zamiela

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl