fit.pl mobile logo

Dzień Ziemi pełen atrakcji

Zapraszamy dzieci i rodziców na radosne obchody Dnia Ziemi. Wesołej zabawie w rytmach disco towarzyszyć będzie duch nowoczesnej ekologii oraz wszechobecna roślinność
kids%20recycling%20photo9 maja w warszawskim klubie Platinium odbędzie się kolejna edycja rodzinnej imprezy Baby Loves Disco. Tematem najbliższego spotkania jest Dzień Ziemi. Oprócz tanecznej zabawy na parkiecie dzieci i rodzice będą mogli poznać ekologiczne rozwiązania i produkty dla dzieci.

Najmłodszych uczestników zabawy czeka wiele atrakcji. W strefie małego ekologa dzieci posadzą własne drzewka, będą mogły stworzyć śmieciowego potwora, a także przenieść się do niezwykłych Wysp Leonarda. Ekologiczne będą również pojazdy prezentowane na imprezie. Maluchy przetestują drewniane rowerki biegowe LikeaBike. Rodzice mają szansę wygrać w tanecznym konkursie voucher na weekend z elektrycznym skuterem E-MAX. Wszyscy uczestnicy zabawy wezmą udział w licznych konkursach, w których do wygrania będą min. słoneczne kosmetyki z linii Bikini Bioeco polskiej firmy Bielenda.

Dla wszystkich małych uczestników Baby Loves Disco zorganizowany będzie kącik zabaw o charakterze edukacyjnym - „Eko – wyspa” . Strefa ta została przygotowana przez Wyspy Leonarda – Akademia dzieci ciekawych świata , które powstało z chęci stworzenia dzieciom doskonałych warunków do rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i twórczej zabawy. Animatorki będą aktywnie promować wśród wszystkich dzieci wartości związane z zachowaniami proekologicznymi tj. ochroną środowiska, segregacją odpadów, recyclingiem oraz modą eko. Założenia te będą realizowane poprzez cykl warsztatów edukacyjnych dostosowanych do wieku dzieci. Wiedza będzie przekazywana na szereg sposobów: zabawy ruchowe, prace plastyczne, wyzwania intelektualne w postaci quizów i rebusów. 

Rodzice i dzieci zobaczą niezwykły pokaz organicznej mody dla całej rodziny marki The Earth Collection, której filozofią jest tworzenie pięknego i użytecznego produktu przyjaznego dla środowiska i człowieka. Show Room kolekcji inspirowanej naturą oraz kącik mamy z Eko zabiegami zapewni wszystkim paniom naturalnie piękne i relaksujące doznania. Strefa Lynx Optique zachęci o do zbadania swojego wzroku. Wyjątkowy sklep PIKININI more than toys zaprezentuje naturalne zabawki i niezwykłe przybory dla małych ekologów.

Przy stoisku firmy Akuna przygotowana będzie dla wszystkich dzieci degustacja naturalnego suplementu diety Pinky. Dzieci otrzymają dzienna porcję witamin i minerałów, a rodzice w tym czasie będą mogli zapoznać się bliżej z tą unikatową kombinacją składników dla aktywnie rozwijającego się organizmu dziecka.

Dla uczestników zabawy przygotowane będzie specjalne menu na rodzinny brunch, serwowany podczas całej imprezy.
Projekt Baby Loves Disco jest globalną inicjatywą rodziców, która na całym świecie organizuje taneczne imprezy dla całych rodzin. Mnóstwo tańca, baniek mydlanych, strefa odpoczynku dla najmłodszych, specjalne strefy dla rodziców stanowią podstawę tego, oryginalnego projektu. W Polsce imprezy odbywają się od 2008 roku, gromadząc wielu uczestników i budując społeczność oraz tworząc lajfstajlowy trend, którego ideą jest wspólna zabawa i wspaniały, rodzinny czas.
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl