fit.pl mobile logo

Jesienna rodzinna aktywność

Pogoda za oknami coraz bardziej deszczowa, temperatury spadają, dni stają się coraz krótsze, liście powoli spadają z drzew. Pierwsze oznaki jesieni są bardzo dobrze widoczne. Jednak nadchodząca jesień wcale nie oznacza, że musisz zrezygnować z aktywności fizycznej!
fall3Jesień jest doskonałym czasem na ruszenie się sprzed telewizora i zadbanie o swoją kondycją. A co najważniejsze możesz to robić razem z całą rodziną! Całoroczna aktywność fizyczna pozwoli Tobie i Twojej rodzinie zachować zdrowie, szczęście i szczupłą sylwetkę. Podpowiadamy jak rodzinnie i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu w czasie jesieni.

Jazda na rowerze

Wystarczy odpowiedni ubiór i można wyruszać na przejażdżkę rowerową. Jazda na rowerze nie tylko doskonale wpływa na zdrowie i kondycję, ale podczas jesiennych przejażdżek możecie wspólnie obserwować zmieniającą się przyrodę, opadające liście.. Polska jesień może dostarczyć wielu ekscytujących wrażeń estetycznych. A do tego pamiętajmy – pedałowanie, jazda na rowerze – spalamy kalorie, poprawiamy kondycję, wydolność układu krążenia, a także redukujemy stres.

Aktywny spacer

Spacer to również doskonały sposób na relaks i aktywność. Warto zapakować plecaki i wyruszyć w górską wędrówkę lub po prostu wziąć w plecaki lekki lunch i wybrać się na spacer do lasu. Spacer pomoże spalić dodatkowe kalorie, odpręży. Podczas spaceru spada poziom hormonów odpowiadających za stres, uwalniane są endorfiny – hormony odpowiadające za dobry nastrój i samopoczucie. Jest to także doskonały sposób na poprawę kondycji i zrzucenie zbędnych kilogramów.

[-------]

Wzmacniają mięśnie nóg, pośladków, a intensywny marsz wzmacnia mięśnie ramion i kręgosłupa. Odpowiednia dawka tlenu poprawia koloryt skóry i sprawia, że cera staje się fall2promienna. Wspólny spacer można zawsze urozmaicić – pomysłów jest wiele. A czas spędzony razem podczas aktywności pozwoli Wam na umocnienie więzi rodzinnych. Jak urozmaicić wspólny spacer? Wszystko zależy od Twojej kreatywności. Wykorzystanie kamieni, patyków, szyszek czy drzew daje nieskończone możliwości rzutów do celu, torów przeszkód, elementów biegowych, skocznościowych itp. Rzuć szyszką w drzewo prawą ręką, lewą, siedząc, leżąc, z zamkniętymi oczami. Zbuduj razem z dzieckiem tor przeszkód – pozbieraj kamienie, ułóż z nich kilka okręgów w różnych miejscach i skacz z jednego do drugiego...

Sport to zdrowie

Uprawiajcie razem sport! Możecie pograć w piłkę w pobliskim parku lub razem spróbować wspólnie biegać. Wybierzcie się z dzieckiem na tenisa. Wszystko zależy od Wasze podejścia i chęci. Możecie zapisać się na basen i razem chodzić na pływalnię, to doskonałe rozwiązanie które nie tylko wpłynie na waszą sprawność, ale również na postawę waszych pociech. Jeżeli lubicie chodzić do klubu fitness – zapiszcie tam także swoje dzieci. Wiele fitness klubów oferuje specjalne zajęcia dla najmłodszych, które mają rozbudzać w nich potrzebę aktywności fizycznej. Zajęcia dla dzieci oparte są na zabawie i naturalnej potrzebie ruchu.

Pamiętaj, że rozbudzenie w dziecku miłości do aktywności fizycznej od najmłodszych lat, sprawi, że jako dorosły będzie stosowało zasady zdrowego stylu życia w praktyce! A wspólna zabawa i ćwiczenia sprawią, że wasze więzi jeszcze bardziej się umocnią!

www.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl