Ostatnio pojawiło się wiele informacji o tym, że aktorka ma problemy z powrotem do formy po ciąży. Jednak widać, że Kasia odzyskuje swoją dawną sylwetkę
fit.pl
2009-11-10 00:00
Udostępnij
Kasia Cichopek chudnie!
Ostatnio pojawiło się wiele informacji o tym, że aktorka ma problemy z powrotem do formy po ciąży. Jednak widać, że Kasia odzyskuje swoją dawną sylwetkę

cichopek%20w%20bieliznieKasia Cichopek niedawno urodziła syna. Jak każda kobieta po ciąży martwiła się czy zmieści się w ubrania sprzed stanu błogosławionego. Jednak Kasia nie musi się niczym przejmować. Odzyskała świetną figurę.

Od porodu minęło cztery miesiące, a Kasia schudła już 19 kg. Jednak to nie koniec diety i ćwiczeń aktorki. Cichopek chce, by jej sylwetka prezentowała się jeszcze lepiej. W tym celu stosuje specjalną dietę oraz ćwiczy 2-3 razy w tygodniu. Zestaw ćwiczeń obejmuje aktywność na bieżni i rowerku oraz ćwiczenia z małymi obciążnikami.

Kasia Cichopek zrzuca zbędne kilogramy pod okiem osobistego trenera oraz specjalistów od medycyny estetycznej. Zatrudniła tych samych ekspertów, którzy pomogli Ani Musze. To zapewniło aktorce zdrowe i bezpieczne odchudzanie i mądry sposób powrotu do formy. W jednej z warszawskich klinik poddaje się zabiegom modelującym sylwetkę oraz ujędrniającym skórę. Kasia Cichopek skorzystała między innymi z metody zwanej exilis. Jej tajemnicą jest podgrzewanie. Obszar ciała poddawany zabiegowi podgrzewa się do temperatury 40 stopni Celsjusza. Wówczas tłuszcz zostaje rozbity, rozpuszczony i może zostać wydalony.

Kasia Cichopek postanowiła odzyskać sylwetkę, gdyż w czasie ciąży internauci negatywnie pisali o jej wyglądzie. Jak widać wzięła się do pracy, a efekty są zaskakujące.

www.fit.pl