Kasia Cichopek na łyżwach, Tomek Karolak na sankach, a Bartosz Obuchowicz na snowboardzie – znani aktorzy lubią zabawę na śniegu i mrozie
fit.pl
2010-12-08 00:00
Udostępnij
Aktywny początek zimy u celebrytów
karolakPojawienie się pierwszego śniegu zachęciło nasze rodzime gwiazdy show biznesu, by zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu. Nie przeszkadzał im nawet kilkunastostopniowy mróz. Zimowa aura sprawiła, że wszyscy poczuli zbliżające się ferie, które gwiazdy spędzają uprawiając różne dyscypliny sportu ze śniegiem w roli głównej.

Kasia Cichopek wraz z mężem wybrała się na lodowisko. Oboje świetnie poruszają się na łyżwach. Kasia jeździ na łyżwach od dziecka, a Marcin od kilku lat. Para próbowała nawet wykonywać trudne figury, jakie mamy okazję oglądać na zawodach łyżwiarstwa figurowego. Nie obyło się bez upadków na pupę, ale nie wyglądały one groźnie. Gwiazda serialu „M jak miłość” z uśmiechem wstawała, otrzepywała się ze śniegu i doganiała męża, by wspólnie trzymając się za ręce ślizgać się na lodowisku. Potem para ulepiła niewielkiego bałwana, ale bez marchewkowego nosa i garnka na głowie nie prezentował się zbyt okazale.

Tomek Karolak, który wystapił ostatnio w komedii „Śniadanie do łóżka” zabrał swoją kilkuletnią córkę na sanki. Po kilkunastu zjazdach z parkowej górki licznie obleganej przez dzieci z pobliskiego osiedla, znany tata ze swoją pociechą urządzili sobie bitwę na śnieżki. Jednak śnieg, który trudno się lepił, szybko zniechęcił do rzucania się białymi kulkami. Parkowe alejki były wymarzonym torem saneczkowym. Bez problemów Karolak ciągnął sanki, na których pod kocem siedziała dziewczynka.

Bartosz Obuchowicz grający w serialu „Na dobre i na złe” to zapalony snowbordzista. Razem z żoną śmigał w miniony weekned na warszawskim stoku „Szczęśliwice”. Para jeździ bardzo dobrze technicznie i bardzo ostrożnie, a mimo to oboje byli w kaskach. Dobrze, że młodzi zdają sobie sprawę z zagrożeń jakie czyhają na stoku, nawet jeśli sprawnie poruszają się na desce.

www.fit.pl