Kasia Cichopek, która po porodzie wróciła do świetnej kondycji, postanowiła podzielić się swoją wiedzą z innymi kobietami
fit.pl
2010-02-14 00:00
Udostępnij
Cichopek odchudzi Polki!
20080301230446kasia cichopek 15Kasia Cichopek niedługo po urodzeniu synka Antosia zrzuciła w krótkim czasie aż 13 kilogramów! Dlatego też chciałaby się podzielić z innymi kobietami swoimi doświadczeniami, a także wiedzą na temat swojego odchudzania oraz treningów.

Aktorka już niedługo ma wydać poradnik, który będzie zawierał film z ćwiczeniami oraz opisem diety cud, dzięki której każda kobieta zrzuci zbędne kilogramy.

W filmie z ćwiczeniami udzielać się będzie także Marcin Hakiel, mąż aktorki, czemu trudno się dziwić, gdyż Kasia często podkreślała, że to właśnie mąż odegrał dużą rolę w jej chudnięciu.

Tym samym Kasia i Marcin wracają do sprawdzonego sposobu zarabiania pieniędzy. Najpierw wydali wspólne DVD, na którym uczyli Polaków tańca, a teraz będą wspólnie odchudzać Polki.

Płyta Kasi Cichopek może stać się hitem. Nie tylko ze względu na aktorkę, która jest żywym przykładem skuteczności diety i ćwiczeń. Co znajdziemy na płycie? Zestaw ćwiczeń z piłkami oraz specjalny aerobic, który działa podobno cuda. Do tego opis diety, dzięki której Kasia uzyskała super figurę (nawet lepszą niż przed ciążą). Co więc jej Cichopek? Dużo owoców, ryb i gotowanych na prze mięs. Do tego odrzuciła ziemniaki, ciężkostrawne potrawy, makarony i chleb.

Pozostało teraz czekać tylko i wyłącznie na efekty poradnika Kasi Cihcopek. Być może już niedługo wszystkie Polski będą niezwykle szczupłe.

www.fit.pl