Opieka nad maleństwem wcale nie przeszkadza, żeby zrzucać zbędne kilogramy i dbać o siebie – twierdzą zgodnie znane mamy i uchylają rąbka tajemnicy jak udało im się wrócić do formy po ciąży
fit.pl
2011-05-25 00:00
Udostępnij
Sexy mamy są wśród nas
kasia-tekstKasia Cichopek – aktorka napisała poradnik, w którym opisuje swoje doświadczenia związane z odchudzaniem po urodzeniu dziecka. W książce Kasia zebrała mnóstwo przydatnych wskazówek, których może udzielić tylko kobieta, która przeszła przez to osobiście. Czytelniczki mogą liczyć na wiarygodne informacje. Żeby zgubić wagę, aktorka m.in. nauczyła się prowadzić zdrowy styl życia a w tym, lekką kuchni na bazie ekologicznych produktów.

Alicja Curuś-Bachleda - aktorka już 3 miesiące po porodzie wróciła do pracy w świetnej formie. Dużo ruchu i masaże modelujące sylwetkę sprawiły, że młoda mama ma idealną sylwetkę i tryska energią.

Natasza Urbańska – tancerka i piosenkarka w czasie ciąży uczęszczała na specjalnie zajęcia dla ciężarnych, dzięki czemu jej figura i forma po urodzeniu córki, nie budziła zastrzeżeń i artystka mogła szybko wrócić do pracy zawodowej.

Marta Wiśniewska – znana bardziej jako Mandaryna, nie przytyła w ciąży. Jej zmartwieniem była natomiast rozciągnięta skóra na brzuchu. Odpowiednie ćwiczenia przyczyniły się do poprawy stanu mięśni brzucha, a tym samym zmienił się wygląd skóry, która stała się jędrna i nie było widac śladu po rozstępach.

 

Agata Paskudzka - żona Piotra Rubika miała niewiele do zrzucenia, ale chcąc pozbyć się 4 kilogramów w szybkim czasie, musiała przejść na specjalną dietę, która nie szkodziłaby dziecku i pozwoliłaby karmiącej mamie ograniczyć kalorie.

Beata Chmielewska - Olech – prowadząca Teleekspress bardzo przytyła w czasie ciąży. Z powrotem do smukłej figury zeszło jej ponad rok. Największe trudności miała z opanowaniem się przed jedzeniem słodyczy! Dzięki aquaerobikowi i rowerowi stacjonarnemu znów może nosić ubrania w rozmiarze S.

Wszystkim mamom, tym odchudzonym i tym, które walczą ze swoją wagą, składamy fit życzenia!

www.fit.pl