Lubisz muzykę? Twoją pasją jest pływanie? Teraz możesz połączyć słuchanie muzyki z zabawą na basenie. Niemożliwe?
fit.pl
2010-05-05 00:00
Udostępnij
Muzyka pod wodą
plaer2Od lat wiadomo, że muzyka uprzyjemnia i pomaga w ćwiczeniach. Słuchasz jej podczas biegania, wizyty w fitness klubie itp. Czemu więc nie słuchać ulubionej muzyki podczas pływania? Od teraz jest to możliwe.

Dolphin Player z japońskiej firmy Century idealnie nadaje się do pływania i nurkowania. Jest w 100% wodoodporny. Teraz może nurkować na głębokość 1 metra. player1

Jeśli pływasz regularnie, to urządzenie może być bardzo przydatne, ale należy pamiętać, aby wybrać odpowiednią ścieżkę dźwiękową, by nie być rozproszonym i nie zrobić sobie krzywdy.

Odtwarzacz jest lekki, wykonany z aluminium o wymiarach 60x21x21mm i waży jedynie 25g. Słuchawki są doskonale zintegrowane, a odtwarzacz jest wyposażony w gumki, dzięki czemu może być dołączony do okularów, które nosisz podczas pływania. . Dolphin Player posiada pamięć 1 GB i obsługuje zarówno format MP3, jaki WMA. Ponadto jest zaopatrzony w baterię ładowaną poprzez port USB: wystarczy 1,5h ładowania, aby Dolphin towarzyszył ci w (pod)wodnych wyczynach przez kolejnych 8 godzin! Jeżeli ktoś akurat nie startuje w maratonie pływackim, to jest to zdecydowanie wystarczająco.

www.fit.pl