Jeśli nie lubisz rozstawać się z ulubioną muzyką nawet na nartach, możesz sprawić sobie kurtkę z... odtwarzaczem mp3
fit.pl
2006-11-07 00:00
Udostępnij
Kurtka z odtwarzaczem mp3
Sezon narciarski za pasem, wiec warto pomyśleć o porządnej narciarskiej kurtce. A jeśli nie lubisz rozstawać się z ulubioną muzyką możesz sprawić sobie kurtkę z... odtwarzaczem mp3

Kurtkę z odtwarzaczem mp3 w kieszeni sygnuje swoim nazwiskiem jeden z najlepszych DJ’ów w Polsce – DJ Seb’a. Narciarska kurtka (chociaż równie dobrze jak na nartach można w niej pokazać się na ulicy) ma specjalną kieszonkę, w której znajduje się odtwarzacz mp3 o pojemności 256 MB. Kieszonka umieszczona jest na rękawie, z której wiedzie kanalik do górnej partii kurtki, tak by można było podłączyć słuchawki.

Pojemność 256 MB wystarcza na wgranie nawet 4 godzin muzyki w niezłej jakości. Kurtka firmy Tromes nosi nazwę Fell Free („Poczuj się wolny”). W odtwarzaczu, który znajduje się w zestawie, będzie wgranych 5 utworów przygotowanych specjalnie na tą okazję przez DJ Seb’a.

Jeśli chodzi o samą kurtkę, wykonana jest z ProofX – specjalnego. „oddychającego” materiału. Tak jak w profesjonalnych ubraniach narciarskich specjalne membrana nie przepuszcza wilgoci z zewnątrz natomiast pot i nadmiar wilgoci jest wydzielany na zewnątrz. Kurtka ma odpinany fartuch przeciwśnieżny, wywietrzniki pod pachami, gwarantujące przepływ powietrza i specjalne kieszonki, m.in. na komórkę i gogle.

Kurtka dostępna jest również w wersji bez odtwarzacza MP3.

www.fit.pl