fit.pl mobile logo

Odtwarzacz Miffy

Przedstawiamy premierowy na polskim rynku odtwarzacz Miffy – urządzenie w formie króliczka, bohaterki książek dla dzieci. VEDIA Miffy to niezwykła stylistyka oraz idealne brzmienie
odtwarzacz Miffy-05pUrządzenie oferowane przez firmę VEDIA stanowi odtwarzacz wraz ze stacją dokującą z głośnikami. Odtwarzacz obsługuje pliki w najpopularniejszych formatach MP3 i WMA. Stacja dokująca to okrągła zielona podstawka z biało-czerwonym domkiem Miffy. Pozwala ona na ustawienie na niej odtwarzacza oraz na komunikację z komputerem poprzez port USB. Stacja dokująca posiada własne zasilanie oraz wbudowane głośniki o mocy 1W. Dzięki portowi line-in muzyka odtwarzana może być zarówno z Miffy jak i dowolnego odtwarzacza dostępnego na rynku. Zamiast słuchawek należy wówczas do odtwarzacza podłączyć kabel audio, którego drugą końcówkę podłącza się stacji dokującej.

Obsługa odtwarzacza jest prosta i intuicyjna, idealnie dla dziecka. Dzięki zastosowaniu słuchawek ze smyczą, zmniejsza się ryzyko zagubienia odtwarzacza przez dzieci. Urządzenie wraz ze słuchawkami znajduje się zawsze w bezpiecznym miejscu.

Brak wyświetlacza zastępuje specjalna dioda LED. Informuje ona o trybie pracy odtwarzacza oraz o stanie baterii. Dzięki temu rozładowanie baterii nie będzie zaskoczeniem, jak ma to miejsce w wielu innych odtwarzaczach bez wyświetlacza.

Zestaw VEDIA Miffy to wspaniały pomysł na prezent. Jest to idealny pierwszy odtwarzacz dla dzieci dorastających na bajkach o Miffy. Świetnie nadaje się także na prezent dla młodzieży i osób ceniących ciekawe i oryginalne gadżety.

Komplet Miffy stanowi otwarzacz, słuchawki dokanałowe ze smyczą, 4 silikonowe końcówki, kabel USB, 2 koszulki: pomarańczowa i niebieska oraz instrukcja obsługi. Drugą część stanowią: stacja dokująca z głośnikami, kabel USB (20 pin), kabel line-in oraz instrukcja obsługi.

Twórcą zabawki  jest holenderski artysta i pisarz – Dick Bruna. Od 1955 roku powstało ponad 100 książek, które zostały przetłumaczone na ponad 40 języków, a sprzedaż osiągnęła ponad 80 milionów egzemplarzy. Dzięki wydawnictwu Format na polski rynek trafiły także tłumaczenia "Miffy i króliczątko" oraz "Miffy, dziadek i babcia".

Zestaw dostępny jest w sieci sprzedaży detalicznej w cenie detalicznej 299 zł.

Więcej informacji na temat zestawu oraz prezentacja zdjęć znajduje się na www.balloon.vedia.pl

Skrócona specyfikacja odtwarzacza Miffy:

· Czas pracy: 14 h (audio)

· Dioda LED informująca o trybie pracy

· Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA

· 5 wbudowanych korektorów dźwięku

· Moc wyjściowa: 13 mW na kanał (16 Ohm)

· Pamięć flash: 2GB

· Port: mini-jack (3,5 mm)

Wymiary: 32 x 32 x 64 mm


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl