5 klub sieci Well Fitness w Warszawie

4 marca w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie otwarty zostanie nowy klub fitness Well Fitness, zajmujący powierzchnię ponad 2300m2, który będzie czynny 24/7. W jego ofercie znajdzie się program Well Start dla osób początkujących, abonament na nielimitowany dostęp do napojów Well Hydrated oraz możliwość treningu z trenerem certyfikowanym przez Rehasport.
Aleksandra Załęska
2024-03-04 13:21
Udostępnij
5 klub sieci Well Fitness w Warszawie

Nowy klub Well Fitness znajduje się w Centrum Handlowym Gocław, przy ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 41, oferując również możliwość treningu przez całą dobę z pakietem Medicover Sport. Klub został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort i umożliwić wykonywanie ulubionych treningów w najlepszych warunkach.

Kluby Well Fitness oferują przyjazną przestrzeń dla każdego. Wyróżniają się atmosferą, w której każdy czuje się mile widziany, niezależnie od płci, wieku, czy doświadczenia treningowego. Programy, takie jak Well Start, mają na celu pomoc początkującym w rozpoczęciu treningu na siłowni. Oprócz bezpłatnej konsultacji trenerskiej, klubowicze mają dostęp do zajęć w małych grupach, na których tygodniowo przeprowadzany jest instruktaż na różnych strefach treningowych. Po 4 tygodniach uczestnik jest gotowy, aby bez obaw korzystać z klubu.

„Unikalny program wprowadzający na siłownię Well Start to usługa, z której jesteśmy wyjątkowo dumni. Zapoznanie nowych klubowiczów z siłownią i dostarczenie im wiedzy do świadomego dbania o zdrowie i kondycję to nasza misja, która polega na wspieraniu budowania zdrowych nawyków. W klubach Well Fitness są również dostępni certyfikowani trenerzy Rehasport, którzy służą swoją ekspercką wiedzą osobom wracającym do sprawności po kontuzjach, borykającym się z bólami pleców wynikającymi z siedzącego trybu życia, osobom z chorobami metabolicznymi, seniorom oraz każdej osobie potrzebującej wsparcia w treningu medycznym” – mówi Maciej Kupis, Dyrektor Sieci Klubów Fitness.

Oferta klubu jest niezwykle szeroka i utrzymana w najwyższym standardzie. Trenujący będą mieli do dyspozycji ponad 2300 m2 przestrzeni podzielonej na różne strefy, takie jak cardio, funkcjonalna, wolne ciężary, stretching, sala rowerowa oraz fitness. Dla miłośników zajęć grupowych przygotowano także bogatą ofertę, która obejmuje popularne zajęcia takie jak salsa czy trening indoor cycling, oraz zajęcia flagowe: BE FIIT, BE PUMPIN’, BE A WOMAN oraz BE HEALTHY.

„Well Fitness to marka, na którą stawiamy w 2024 roku. Otwarcie piątego klubu w Warszawie i pięćdziesiątego piątego w Polsce jest tego najlepszym dowodem. Oferujemy responsywne miejsce do treningu, dostosowujące się do potrzeb użytkowników. Nasza oferta wspiera zdrowie, przenosi najnowsze trendy na salę fitness, zapewnia dostępność 24/7 oraz wkrótce wprowadzi nowe technologie wspierające trening. Kluby Well Fitness to najlepszy wybór zarówno dla początkujących, jak i dla osób aktywnych fizycznie” – podkreśla Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sportu i Fitness w Medicover.

1
2
3
4
5