Certyfikowani trenerzy REHASPORT w klubach Well Fitness

Od marca w ponad 50 klubach sieci Well Fitness na terenie całej Polski osoby, które przeszły rehabilitację po kontuzjach, borykają się z bólami pleców, chorobami metabolicznymi lub mają inne specyficzne potrzeby, mogą skorzystać z treningu medycznego prowadzonego przez Certyfikowanych Trenerów Rehasport.
Aleksandra Załęska
2024-03-18 12:40
Udostępnij
Certyfikowani trenerzy REHASPORT w klubach Well Fitness

Czy doświadczyłeś kontuzji? Przeszedłeś już rehabilitację i pragniesz kontynuować treningi, aby powrócić do pełnej sprawności? Teraz masz taką możliwość dzięki naszym wyszkolonym trenerom w klubach Well Fitness. Każdy, kto potrzebuje specjalistycznego podejścia na pograniczu treningu i rehabilitacji, może kontynuować proces odzyskiwania sprawności w naszych klubach. Osoby, które zakończyły sesje z fizjoterapeutą po urazie, kontuzji lub chorobie, a chcą nadal rozwijać swoją kondycję poza salą rehabilitacyjną, pod opieką trenera posiadającego odpowiednie kwalifikacje, teraz mają taką możliwość w klubach sieci Well Fitness na terenie całej Polski.

"Jesteśmy dumni z możliwości rozszerzenia tak specjalistycznej usługi na kluby Well Fitness w całym kraju. Każda osoba, która zakończyła rehabilitację pod nadzorem fizjoterapeuty i czuje niepewność co do samodzielnego treningu, może skorzystać z pomocy Certyfikowanego Trenera Rehasport. Włączenie osób z konkretnymi potrzebami medycznymi do naszej społeczności stanowi kolejny krok w budowaniu marki Well Fitness jako miejsca, które dba o indywidualne potrzeby swoich członków" – podkreśla Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sportu i Fitnessu, Prezes Zarządu Medicover Sport sp. z o.o., w Dziale Usług Biznesowych Medicover w Polsce.

W każdym klubie Well Fitness Certyfikowani Trenerzy Rehasport czekają również na osoby borykające się z dolegliwościami wynikającymi z siedzącego trybu życia. Problem braku ergonomicznego miejsca pracy dotyczy zwłaszcza osób pracujących często w domu (home office), gdzie warunki nie zawsze są odpowiednie. Współpraca z naszymi trenerami to również oferta dla osób, które z różnych powodów boją się ćwiczyć samodzielnie. Mogą to być osoby w podeszłym wieku, dopiero rozpoczynające aktywny tryb życia lub chcące do niego powrócić, jak również osoby borykające się z otyłością, których ruchomość jest ograniczona i potrzebują wsparcia w dobraniu odpowiednich ćwiczeń i sprzętu treningowego. Nasza oferta jest również odpowiednia dla kobiet, które powracają do sprawności po okresie ciąży.

"Proces powrotu do pełnej sprawności nie kończy się na rehabilitacji. Osoba po kontuzji powinna na stałe wprowadzić aktywność fizyczną do swojego planu dnia. Identyfikacja potrzeby kontynuacji celów rehabilitacyjnych po zakończonej terapii pod nadzorem eksperta skłoniła nas do opracowania tej wyjątkowej usługi" – wyjaśnia Witold Dudziński, Prezes Zarządu Rehasport.

Trening medyczny prowadzony przez Certyfikowanego Trenera Rehasport to kolejny znak rozpoznawczy marki Well Fitness na rynku. Wspiera on wizję marki jako miejsca pierwszego wyboru dla osób początkujących oraz tych, którzy traktują ruch jako kluczowy element profilaktyki zdrowia.