fit.pl mobile logo

Fabryka Ciao w Krakowie

Fabryka Ciao to odpowiedź na coraz większą świadomość tego, że cia/o jest ważne – czytamy na fanpage`u krakowskiego obiektu. Fabryka Ciao zdecydowanie wyróżnia się na mapie obiektów fitness & wellness, które w ostatnim czasie pojawiły się na polskim rynku.

Na powierzchni 1500 mkw. znajdziemy siłownię wyposażoną w sprzęt cardio i siłowy marki Technogym. Są tu również sale fitness i specjalne przestrzenie do treningów indoor cycling na rowerach Group Cycle oraz intensywnych sesji interwałowych SkillX.

Ekscytujące cardio

W strefie cardio znalazły się sprzęty z linii Excite Live 500, w tym bieżnie, orbitreki, a także schody treningowe. Na klubowiczów czeka również rower treningowy nowej generacji. Technogym Bike daje korzystającym dostęp do setek programów, tras outdoorowych, aplikacji treningowych, opcji multimedialnych, treningów z wirtualnym trenerem. Oferuje też możliwość przyłączenia się do zajęć rowerowych prowadzonych na żywo w europejskich studiach.

Bezpieczna siła

Wiele nowości przygotowano w strefie siłowej. Użytkownicy mają do dyspozycji maszyny stosowe Selection 700. Jak zapewnia dystrybutor marki Technogym, jest to sprzęt, na którym w bezpieczny i efektywny sposób przeprowadzimy trening na różne partie mięśniowe. I co ważne: niezależnie od poziomu zaawansowania. Do zróżnicowanego treningu siłowo-funkcjonalnego, klubowicze mogą wykorzystać bramę treningową Dual Adjustable Pulley Fitness.

W grupie raźniej

Krakowski klub może się również pochwalić bogatą ofertą zajęć fitness, takich jak stretching, pilates, joga vinyasa i fly yoga. Dla wielbicieli intensywnych treningów grupowych idealny będzie SkillX. SkillX marki Technogym to koncept treningowy wykorzystujący sprzęt z linii Skill, w tym: bieżnię mechaniczną, ergometr z innowacyjną technologią Aquafeel™ i ławkę Technogym Bench. – Aplikacja dostępna podczas zajęć pozwala na monitoring tętna uczestników w czasie rzeczywistym. Przekłada się to na lepsze dopasowanie treningu do uczestników, a więc szybsze efekty – dodaje przedstawiciel dystrybutora.

– Oprócz wiodącego na rynku sprzętu cardio i siłowego Technogym, krakowski klub Fabryka Ciao został wyposażony w 9 rowerów Group Cycle z najnowszą w Polsce aplikacją. Koncept Group Cycle to innowacyjne podejście do treningu kolarskiego. Uczestnicy ścigają się w czasie rzeczywistym, a wyniki są prezentowane na dużym ekranie. To motywuje do jazdy. Jest to też w pełni interaktywne doświadczenie, któremu towarzyszy muzyka oraz efekty świetlne i wizualne – opowiada o koncepcie Michał Ryters, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku B2B w Technogym Polska.

– Razem z Technogym przygotowaliśmy dla naszych gości wyjątkową przestrzeń do rozwijania swoich sportowych pasji. Najnowszy sprzęt i cieszące się ogromną popularnością sesje grupowe sprawią, że treningi zyskują zupełnie nową jakość. Tworząc nowy koncept chcieliśmy zaproponować użytkownikom sektora fitness zupełnie nową jego odsłonę – klub zaprojektowany na wzór luksusowych studio, z genialnymi propozycjami treningów interwałowych od Technogym i strefą body&mind. Fabryka ciao powstała, bo chcemy przypomnieć wszystkim, że cia/o jest ważne! – komentuje współpracę Agnieszka Jabłońska, Dyrektor Centrum wellness Fabryka Ciao.

Fabryka Ciao Fitness & More oferuje także inne atrakcje. Jest tam m.in. 25-metrowy sportowy basen, strefa rekreacyjna dla najmłodszych, sauny, grota solna i jacuzzi. Na terenie kompleksu po starej destylarni jest też 6 klimatycznych restauracji. Jest to więc idealne miejsce do odpoczynku, ale i spotkań towarzyskich.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl