fit.pl mobile logo

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2021 za nami

W miniony weekend (11-12 września 2021) odbyły się w Warszawie targi FIWE FITNESS TRADE SHOW. Spotkanie przedstawicieli branży fitness i miłośników zdrowego stylu życia było namiastką powrotu do normalności po okresie lockdownu spowodowanego epidemią koronawirusa. Targi odbyły się w Warszawie.

Targi FIWE to największe wydarzenie branży fitness w naszym kraju. Wystawcy zapewniają uczestnikom targów możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami sportowymi, między innymi w kategoriach takich jak akcesoria, sprzęt, suplementy i odzież. Dodatkowo, spora część odwiedzających z niecierpliwością czeka na obywające się corocznie zawody fitness i kulturystyki, a także spotkania ze swoimi idolami.

Kluczem do sukcesu są wiedza i ciągły rozwój. Zdają sobie z tego doskonale sprawę organizatorzy targów FIWE, którzy w tym roku, podobnie jak w poprzednim, zgromadzą w jednym miejscu i czasie niemal całą branżę fitness i wellness. Dwa dni targ  ow wypełnione były spotkaniami branżowymi, a także licznymi atrakcjami. Wśród nich były koncerty  na żywo, wyjątkowe zawody kulturystyczne Słodkiewicz Classic & Debiuty FIWE, zawody Burneika Challenge, TIGER  Street Workout Poland Championships, pokazy mody sportowej, liczne konferencje edukacyjne. Na targach można było spokać ponad 150 gwiazd fitness z Polski i z zagranicy.

5L1A5391

FIWE to nie tylko strefa wystawiennicza (ponad 150 stoisk wystawienniczych), ale także kompendium wiedzy, którą mogę tam zdobyć. Eksperci branży odpowiedzą na najbardziej nurtujące nas pytania, poruszą fascynujące tematy biznesowe i trenerskie oraz zabiorą w podróż do przyszłości przedstawiając obraz rynku fitness za 10 lat! Liczne konferencje to niepowtarzalna okazja zdobycia od najlepszych w swoim fachu cennej wiedzy i porad niezbędnych do nieustannego rozwoju i samodoskonalenia. Konferencje FIWE to zastrzyk motywacji, który da ludziom z branży fitness powera do działania, poszerzy horyzonty i zmieni punkt patrzenia na cały rynek fitness i wellness.

Podczas tegorocznych targów odbyło się również dwudniowe wydarzenie FIWE Music 2021. To dwudniowy event, który łączył nie tylko najlepszą rozrywkę, ale również sport najwyższej próby. Ponadto, to przestrzeń biznesowa, która w atmosferze edukacji i merytorycznej dyskusji ułatwia nawiązywanie profesjonalnych kontaktów.

5L1A5402

Podczas drugiego dnia targów odbyła się konferencja FIWE Diet, podczas której najbardziej cenieni i popularni dietetycy w Polsce zdradzili wady i zalety poszczególnych rozwiązań oraz pomogli dobrać schematy żywieniowe najbardziej adekwatne do obranego celu i aktywności fizycznej. Wskazali, na co zwrócić uwagę w komponowaniu dopasowanej diety i na co uważać, by nie przyniosła więcej szkody niż pożytku.

Organizatorzy FIWE Fitness Trade Show podsumowują:

- To był bardzo intensywny okres dla nas jako organizatorów. Organizacja tak dużego eventu w okresie trwającej pandemii to wyzwanie, jednak opinie firm i odwiedzających nasze targi w tym roku pokazują nam, że wysiłek włożony w przygotowanie tegorocznej edycji jest okraszony nagrodą w postaci bardzo dobrych ocen , czego efektem są podpisane umowy już na następną 9 edycję targów Targów , która odbędzie się w dniach 10 – 11 września 2022 w Warszawie.

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl