fit.pl mobile logo

Fototapety 3D – efektowna dekoracja siłowni i klubu fitness

W jakim celu przychodzimy do siłowni? Po to, by poprawić swoją kondycję, zadbać o zdrowie lub zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Co jest nam potrzebne do osiągnięcia tego celu? Wygodny strój i obuwie, duża doza motywacji, a także specjalistyczny sprzęt, na którym będziemy ćwiczyć. Jednak nie tylko bieżnie, sztangi czy atlas treningowy ma znaczenie. Bardzo ważny jest również wystrój samej sali. Dlaczego? Zaraz powie nam o tym więcej ekspert od aranżacji wnętrz z portalu Myloview.pl

Mogłoby się wydawać, że ciekawie urządzona przestrzeń ważna jest przede wszystkim dla domu czy  mieszkania. Tam, gdzie przebywamy na co dzień, chcemy, by otoczenie było ładne i miłe dla oka. Tymczasem zasada ta dotyczy każdego miejsca -  zarówno biura, w którym spędzamy po osiem godzin dziennie, jak i siłowni i klubu fitness, do których przychodzimy tylko na godzinę.

- Ktoś może powiedzieć, że podczas wykańczających ćwiczeń nie ma czasu na podziwianie sali i zastanawianie się, czy jest ona estetycznie urządzona. Tymczasem może to być jednym z bodźców, dla których konsekwentnie będziemy przychodzić tutaj na zajęcia. To, jak wygląda otoczenie, ma bowiem duży wpływ na nasz humor i samopoczucie. Podnoszenie sztangi czy bieganie na bieżni nabierze innego wymiaru, jeśli będziemy to robić, patrząc na przykład na malowniczy krajobraz, który wprowadzimy do wnętrza za pomocą fototapety w 3D. Im lepiej się gdzieś czujemy, tym chętniej tam wracamy. Warto więc zadbać o efektowną aranżację siłowni, by umilić wszystkim ćwiczącym czas, w którym wylewając siódme poty, dbają o swoje ciała. – powiedział nam ekspert Myloview. 

fototapeta-silownia

Sprzęt na tapecie

Czego nie może zabraknąć w żadnej siłowni czy klubie fitness? Profesjonalnego sprzętu. I właśnie ten motyw możemy wykorzystać do dekoracji sali. W jaki sposób to zrobić? Wybierzmy fototapety 3D, na których znajdą się te przedmioty, z których najczęściej korzystamy. Ważne jest jednak, by taka fotografia miała przemyślaną kompozycję i prezentowała się bardzo efektownie. Znakomitym źródłem inspiracji mogą być bardzo popularne w malarstwie martwe natury, które choć ukazują zwykłe obiekty, robią to w bardzo wyszukany sposób. Na naszej ścianie mogą się więc pojawić sztangi zaprezentowane na drewnianej podłodze lub całe rzędy półek wypełnionych okrągłymi kettlebellsami. Zaletą tego wzoru jest to, że powiększy nam optycznie metraż sali. Możemy także postawić na wzór z ekspanderami, sportowymi butami i skakanką. Na tym jednak nie koniec propozycji, jakie przygotował dla nas ekspert:

- Jeśli chcemy ożywić stonowany wystrój, znajdźmy takie przedstawienie, które będzie bardzo kolorowe. Świetnym przykładem jest fototapeta, na której obok sprzętu do ćwiczeń znajduje się pudełko ze zdrową sałatką i czerwone jabłko. Taka kompozycja przypomni ćwiczącym o tym, by nie tylko dużo się ruszać, ale także odpowiednio odżywiać.

Ćwiczenia w czerni i bieli

Od tego, jaki wzór ściennej dekoracji wybierzemy, zależeć będzie charakter wystroju. Jeśli chcemy, by sala prezentowała się profesjonalnie, ale także bardzo elegancko, poszukajmy monochromatycznych wzorów. Czarno-białe zdjęcia mają w sobie coś ekskluzywnego, więc taka ozdoba całkowicie zmieni dotychczasowy charakter przestrzeni. Co się może znaleźć na takiej fototapecie? Naszą propozycją są przedstawienia ćwiczących osób. Ich wysportowane sylwetki staną się idealną ozdobą siłowni czy fitness klubu. Czarno-białe zdjęcie o silnym kontraście światłocieniowym dodatkowo podkreśli wyrobione i napięte mięśnie. Jaką zaletą odznaczają się tego typu wzory? Będą one znakomitym źródłem inspiracji dla przychodzących tutaj osób. Widząc, do jakich efektów można dojść ciężką pracą, o wiele łatwiej będzie się im zmotywować do tego, by nie ustawać w wysiłku o zgrabną sylwetkę.

gototapeta-klubfitness

Malowniczy widok

Jeśli mieszkamy w mieście, prawdopodobnie brakuje nam w codziennym życiu przyrody. Naokoło nas znajduje się miejska dżungla, w której z pewnością znajdziemy wysokie wieżowce i ruchliwe ulice, ale niekoniecznie bujne drzewa czy zielone skwery. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by siłownia lub klub fitness zamienił się w prawdziwą oazę spokoju z malowniczym widokiem. Wszystko to jest możliwe za sprawą fototapety 3D na ścianę. Wybierzmy spektakularny pejzaż, który pozwoli nam zapomnieć o tym, że znajdujemy się w centrum metropolii. Może to być morskie wybrzeże, polna łąka, wysokie szczyty gór lub oświetlona słońcem leśna polana – wybór należy do nas.

- Ciekawą propozycją są także fototapety ze sztafażem, czyli rozległym widokiem, na którym znajduje się ludzka sylwetka. W przypadku siłowni koniecznie znajdźmy wzór ukazujący ćwiczącą osobę. Może to być biegnący po górach mężczyzna lub kobieta uprawiająca jogę na skalistym wybrzeżu. – podpowiedział nam ekspert z Myloview.pl.

Montaż fototapety to zadanie, z którym uporamy się błyskawicznie, a jeśli zatrudnimy do tego specjalistów, metamorfoza nastąpi dosłownie w mgnieniu oka. A gdy już odświeżymy wnętrze, możemy być pewni, że ten fakt docenią wszyscy ćwiczący u nas miłośnicy sportu.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl