W ostatnich miesiącach firma Just GYM doświadczyła intensywnego rozwoju, rozszerzając swoją sieć o nowe lokalizacje klubów fitness. Dołączenie klubów w Lublinie, Lesznie, Lubinie oraz Tychach rozszerzyło portfolio Just GYM, łącznie do 35 lokalizacji.
Ilona WIlk
2024-05-07 12:12
Udostępnij
Just GYM kontynuuje dynamiczny rozwój
materiały z social mediów Just Gym

W dniu 5 kwietnia 2024 roku Just GYM kolejny raz udowodnił swoją chęć do dynamicznego rozwoju, otwierając nowy klub fitness, tym razem w Tychach. Powierzchnia nowo otwartego obiektu przekracza 2000 mkw., a znajduje się on w nowej galerii Kwiatowej, położonej przy ulicy Oświęcimskiej.

„Tychy to kolejne miasto na naszej mapie i już siódmy klub sieci w województwie śląskim, w dodatku otwieramy tu naszą siłownię zaledwie tydzień po ostatnim otwarciu” - mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM. Lokalizacja w nowej galerii Kwiatowej przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych wydaje się być odpowiednia dla naszych klientów – dodaje Ciszek. „Widzimy potencjał w pasażach handlowych oferujących ogromną wygodę dla klientów oraz urozmaiconą ofertę sklepów i usług. Nowy Just GYM pozwala klientom na trening w dogodnym momencie, o każdej porze dnia i nocy. Działamy w systemie 24/7 dzięki automatyzacji, a nasi klienci nie muszą przy sobie posiadać karty członkowskiej, ani żadnego dokumentu, aby nas odwiedzić” - kontynuuje.

Rozwijając swoje lokale, Just GYM nie tylko dba o komfort i jakość świadczonych usług, ale także o aspekty zrównoważonego rozwoju. „Jak zawsze nie zawiedliśmy z ogromną i komfortową przestrzenią, sprzętem marek premium, zorganizowanym podziałem na strefy funkcjonalne, pełną klimatyzacją i dostępem do zajęć grupowych bez limitu. Wiemy, że klienci doceniają także bliskość darmowego parkingu oraz dostęp do wi-fi” - podkreśla Prezes Just GYM.

Otwarcie kolejnych klubów w tak krótkim czasie to dowód na dynamizm i determinację firmy w dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości usług swoim klientom. Marka Just GYM zdobywa coraz większą rozpoznawalność w kraju i kształtuje się jako jedna z najlepszych sieci fitness w Polsce.

Zespół Just GYM nie zwalnia tempa i już przygotowuje kolejne obiekty do otwarcia dla swoich klientów. Dziękując swojemu zespołowi za wytężoną pracę i zaangażowanie w rozwój sieci, Just GYM potwierdza swoje zaangażowanie w kontynuację dynamicznej ekspansji na polskim rynku fitness.

 

1
2
3
4
5