Otwarcie nowego klubu Endorfina: Nowa era fitnessu w Radomiu?

Radom już wkrótce będzie miał nową perełkę na mapie fitness! Klub Endorfina z dumą ogłasza otwarcie swojej nowej lokalizacji, która obiecuje zrewolucjonizować sposób, w jaki mieszkańcy miasta dbają o swoją kondycję i zdrowie. To miejsce nie tylko ma zachwycać swoją wielkością, ale również oferować wysoki standard wyposażenia i komfortu.
Ilona WIlk
2024-06-17 13:46
Udostępnij
Otwarcie nowego klubu Endorfina: Nowa era fitnessu w Radomiu?
zdjęcie pochodzi z social mediów klubu Endorfina

Co oferuje nowy klub Endorfina?

  1. Przestrzeń i lokalizacja: Klub zajmuje imponujące 3 000 m² przestrzeni do ćwiczeń, co czyni go największą siłownią w Radomiu i jedną z największych w województwie. Znajduje się przy Alei Józefa Grzecznarowskiego 29/31, w dogodnej lokalizacji z łatwym dojazdem zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

  2. Design i komfort: Dwupoziomowa przestrzeń klubu jest w pełni klimatyzowana, co zapewnia komfort nawet podczas najbardziej intensywnych treningów. Nowoczesny design i profesjonalne wyposażenie tworzą środowisko, w którym każdy według właścicieli będzie czuł się wyjątkowo.

  3. Strefy treningowe: Klub oferuje aż 15 stref treningowych, które zaspokoją potrzeby zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Znajdziemy tu strefy do cardio, siłowe, funkcjonalne, strefy relaksu oraz specjalistyczne miejsca do treningów sportowych.

Eleiko - strefa dla sportowców

Jedną z nowości w klubie Endorfina jest strefa wyposażona w sprzęt marki Eleiko. To wysokiej klasy producent sprzętu do podnoszenia ciężarów, znany z precyzyjnie wyważonych i certyfikowanych sztang, ław, obciążeń, pomostów oraz racków. Wszystkie te urządzenia posiadają akredytacje International Weightlifting Federation (IWF) oraz International Powerlifting Federation (IPF), co oznacza, że są idealne dla zawodników sportów siłowych, takich jak podnoszenie ciężarów (dwubój olimpijski) oraz trójbój siłowy.

Dla kogo jest nowy klub Endorfina?

Nowy klub Endorfina w Radomiu jest miejscem dla każdego. Zarówno zawodowi sportowcy, jak i amatorzy znajdą tu coś dla siebie. Klub oferuje różnorodne zajęcia grupowe, indywidualne sesje treningowe oraz nowoczesne wyposażenie. Profesjonalna kadra trenerska jest gotowa, aby wspierać każdego klubowicza w jego drodze do lepszej formy i zdrowia.

Otwarcie nowego klubu Endorfina w Radomiu to wydarzenie, na które wielu czekało z niecierpliwością. Dzięki dużej powierzchni, nowoczesnemu wyposażeniu i profesjonalnej obsłudze, klub predysponuje do stania się ulubionym miejscem treningów mieszkańców miasta. 

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i strony internetowej, aby być na bieżąco z informacjami o otwarciu oraz specjalnych ofertach powitalnych. Już wkrótce więcej szczegółów na ten temat.