Holmes Place C.H. Skorosze dołącza do Well Fitness

Klub Holmes Place, mieszczący się na terenie C.H. Skorosze w Warszawie, przeszedł rebranding i dołączył do ogólnopolskiej sieci klubów fitness i siłowni Well Fitness. Obiekty działające pod marką Well Fitness, jak i Holmes Place, należą do firmy Medicover.
2023-01-27 00:00
Udostępnij
Holmes Place C.H. Skorosze dołącza do Well Fitness

Holmes Place C.H. Skorosze zmienił szyld i dołącza do sieci Well Fitness. Właścicielem sieci klubów jest Medicover, który powołał tę markę w sierpniu 2021 r. w miejsce przejętego Fitness World. Well Fitness jest jednym z wiodących graczy w branży fitness na południowym zachodzie kraju i na terenie województwa łódzkiego. Holmes Place C.H. Skorosze będzie pierwszym oddziałem tej sieci w Warszawie.

Kluby Well Fitness to obiekty, podzielone na kilka stref, między innymi: cardio, stretchingu, funkcjonalną, obwodową oraz wolnych ciężarów. Do beneficjentów pakietów Medicover Sport kluby kierują szeroką, nielimitowaną ofertę zajęć fitness oraz dają możliwość regularnego wykonywania analizy składu ciała. Do dyspozycji ćwiczącego jest też nielimitowany dostęp do wody i izotoników dzięki maszynie Well Hydrated.

Włączenie do Well Fitness klubu Holmes Place C.H. Skorosze pozwoli na wykorzystanie know-how klubu premium i wzmocnienie obecności młodej marki Well Fitness w atrakcyjnej warszawskiej lokalizacji.

Well Fitness staje się coraz bardziej rozpoznawaną marką w świecie sportu i rekreacji. Sukcesywnie zwiększamy jej zasięg, dokonując rebrandingu niektórych należących do Medicover klubów, by w oparciu o synergię i lokalne uwarunkowania rynkowe, oferować nową jakość pod naszą marką własną – mówi Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness, Prezes Zarządu Medicover Sport sp. z o.o.

Wcześniej do portfolio Well Fitness dołączyło siedem klubów działających w Łodzi i Bełchatowie pod nazwą Fit Forma. W ślad za zmianą wizerunkową w klubach dąży się do standaryzacji oferty, jakości obsługi i dostosowania jej do potrzeb lokalnych społeczności. Początkującym proponowany jest program Well Start. Fitnessowy nowicjusz trafia pod indywidualną opiekę trenera. Jest również włączany do zajęć grupowych oprowadzających po strefach siłowni i uczących, jak z nich korzystać.

W Well Fitness stawiamy na autorskie programy zajęć i aktywności, które są dostosowane do każdej grupy osób chcących zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Pojawienie się Well Fitness w miejsce dotychczasowego Holmes Place C.H. Skorosze będzie się więc wiązało z pewną zmianą formuły funkcjonowania klubu. Natomiast parametry takie jak jakość wyposażenia, czy standard obsługi, pozostaną na najwyższym poziomie – mówi Maciej Kupis, Dyrektor Sieci Klubów Fitness w Medicover w Polsce.

Z oferty warszawskiego klubu Well Fitness można korzystać w ramach pakietów sportowych Medicover Sport. Na chwilę obecną dają one dostęp do ponad 4600 partnerskich obiektów sportowych i rekreacyjnych w całej Polsce.

W Warszawie, równolegle, na dotychczasowych zasadach, funkcjonuje klub Holmes Place zlokalizowany przy Hotelu Hilton. W portfolio Well Fitness funkcjonuje 28 klubów, zlokalizowanych w południowo-zachodniej i środkowej Polsce, m.in.: we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Katowicach, Bytomiu, Łodzi, Bełchatowie, a od stycznia – również w Warszawie.