Let’s Move for a Better World: Razem dla Zdrowszego Życia

„Let’s Move for a Better World” to nie tylko hasło, to idea, która mobilizuje ludzi do walki z brakiem aktywności fizycznej i propagowania zdrowego trybu życia. Inicjowana przez firmę Technogym, ta społeczna akcja fitness stała się jednym z największych wydarzeń tego typu na świecie, gromadząc w ciągu dwóch ostatnich edycji ponad 200 000 uczestników.
Ilona Wilk
2024-01-16 09:35
Udostępnij
Let’s Move for a Better World: Razem dla Zdrowszego Życia

W dzisiejszym świecie, gdzie siedzący tryb życia staje się normą, potrzeba aktywności fizycznej staje się kluczowym elementem utrzymania zdrowia. Niestety, aż 50% populacji deklaruje, że nie jest w ogóle lub tylko sporadycznie aktywna fizycznie, co przyczynia się do wzrostu liczby osób otyłych oraz zwiększa ryzyko chorób cywilizacyjnych.

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i badania Eurobarometr 525 Unii Europejskiej, siedzący tryb życia stał się problemem globalnym. Szacuje się, że do 2030 roku ponad 500 milionów nowych przypadków chorób przewlekłych, takich jak nadciśnienie i depresja, może być spowodowanych brakiem aktywności fizycznej.

Aby zmienić tę rzeczywistość, firma Technogym zaprasza do udziału w globalnej kampanii „Let’s Move for a Better World”. W dniach od 12 do 27 marca 2024 roku, klubowicze zrzeszeni w różnych siłowniach i studiach fitness mogą wspólnie zbierać punkty MOVE. To nie tylko rywalizacja o nagrody, ale przede wszystkim wspólny wysiłek na rzecz zdrowego stylu życia.

Za każde zebrane 1 000 000 punktów MOVE, społeczność danego miejsca fitness otrzymuje Zestaw Wellness, który może zostać przekazany wybranej przez siebie organizacji charytatywnej lub szkole. To nie tylko nagroda dla aktywnych uczestników, ale także wsparcie dla tych, którzy potrzebują.

Aby dołączyć do akcji, wystarczy zarejestrować swoją siłownię korzystając z dostępnego formularza na stronie wyzwania. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej inicjatywie, ponieważ każdy krok może przyczynić się do budowania lepszego, zdrowszego świata.

„Let’s Move for a Better World” to nie tylko hasło, to wezwanie do działania. Dołączmy do tej globalnej społeczności i razem przyczynmy się do poprawy jakości życia na całym świecie. Zmiana zaczyna się od naszych codziennych nawyków, a ta akcja daje nam szansę uczestnictwa w czymś większym niż my sami. Zarejestruj swoją siłownię i ruszajmy razem ku zdrowszemu życiu!