Otwarcie klubu Well Fitness w Gdańsku przy współpracy z nowym biurem projektowym.

Mamy zaszczyt ogłosić fascynującą współpracę z siecią klubów sportowych Well Fitness, która już teraz przynosi pierwsze owocne rezultaty!
Aleksandra Załęska
2024-01-12 11:29
Udostępnij
Otwarcie klubu Well Fitness w Gdańsku przy współpracy z nowym biurem projektowym.

Nasz najnowszy klub Well Fitness w Gdańsku, zlokalizowany w Centrum Handlowym Oliwa przy Alei Grunwaldzkiej 309, jest efektem zaangażowania Grupa RB | Biuro Projektowe w proces aranżacji.  Ta nowoczesna przestrzeń oferuje ponad 2000 mk2 powierzchni do ćwiczeń i jest jednym z pierwszych projektów opartych na standardzie architektonicznym stworzonym specjalnie dla marki Well Fitness przez Grupa RB | Biuro Projektowe - czytamy w oficjalnym komunikacie na Linkedin.

Grupa RB | Biuro Projektowe skupia się na tworzeniu przestrzeni, które nie tylko wykorzystują pełen potencjał miejsca, ale także spełniają oczekiwania użytkowników. Ich podejście do projektowania wnętrz obiektów sportowych kładzie nacisk na funkcjonalność i atrakcyjny design, tworząc miejsca, które nie tylko służą treningowi, ale także inspirują i budują społeczność.

Wspólnie z zespołem Well Fitness szykujemy się już do otwarcia kolejnego klubu, tym razem w Warszawie!  #bewithus - czytamy zapowiedź.
Współpraca z siecią Well Fitness to dla naszej marki zaszczyt. Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja w Gdańsku stanie się centrum intensywnych treningów, a jednocześnie miejscem spotkań społeczności z pasją do zdrowego stylu życia. Cieszymy się, że możemy kontynuować tę owocną współpracę, tworząc jeszcze więcej innowacyjnych przestrzeni sportowych w Polsce. Już teraz z niecierpliwością oczekujemy otwarcia kolejnego obiektu w Warszawie i serdecznie zapraszamy do wspólnego hashtagowania: #bewithus!

Poniżej nowa aranżacja wnętrz Well Fitness Gdańsk. Jak Wam się podoba?

1704975668154 1704975668157 1704975669218