fit.pl mobile logo

Polish Fitness Summit, czyli dyskusje i nieformalne spotkania

Program kongresu Polish Fitness Summit obfituje w prelekcje, prezentacje, ale też panele dyskusyjne i debaty oraz mniej formalne spotkania branżowe. Na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę?

Kongres Polish Fitness Summit to odpowiedź na potrzeby branży fitness, która przez ostatnie dwa lata borykała się z ogromnymi problemami i właśnie wychodzi z kryzysu, szukają najlepszych, najskuteczniejszych rozwiązań. To spotkanie na żywo z udziałem ekspertów z Polski i zagranicy.

Przez dwa dni, 13 i 14 kwietnia w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, spotkają się przedstawicielki i przedstawiciele branży fitness, eksperci i właściciele klubów. Organizatorami Polish Fitness Summit są Polska Federacja Fitness i Grupa MTP.

Międzynarodowy piątek na Polish Fitness Summit

Wydarzenie rozpocznie się w piątek, 13 maja, w samo południe i „z przytupem”, bo od międzynarodowego panelu z udziałem gości z Danii, Czech, Rumunii i Irlandii.

Przedstawicielami organizacji EuropeActive będą jeden z jej dyrektorów Andreas Paulsen oraz Jana Havrdová, prezes Czeskiej Izby Fitness. Dołączą do nich Vlad Ronea, czyli założyciel 18Gym Fitness Club oraz Alan Leach, prezes West Wood Club, specjalista sprzedaży i marketingu zarządzający obecnie sześcioma klubami premium.

Po przerwie połączonej z networkingiem, na uczestników czeka debata „Po co nam PFF?”. Jej której uczestniczy i moderatorzy wskażą na zadania realizowane w ostatnich latach przez Polską Federację Fitness i jej znaczenie dla przyszłości branży.

Piątkową część merytoryczną Polish Fitness Summit zamknie panel #ownersforowners, w którym właściciele klubów i znanych marek podzielą się swoimi spostrzeżeniami i radami. Wezmą w nim udział Łukasz Dojka (założycie Xtreme Fitness Gym), Adam Śliwiński (zarządzający siecią Total Fitness) i Dariusz Kandziora, właściciel klubów INTERFIT CLUB.

Nieoficjalna część kongresu to wieczorne spotkanie branżowe, które odbędzie się w sali „Saffron a`la carte” restauracji Garden City. To okazja do nie oficjalnych podsumowań, rozmów i nawiązywania kontaktów biznesowych.

Gorące tematy kongresu

Sobotę na Polish Fitness Summit rozpocznie półtoragodzinna prelekcja obejmująca zagadnienia sprzedaży wygłoszona przez Alana Leacha. Zaraz po niej na uczestników czeka (zapewne gorąca!) dyskusja branżowa dotycząca aktualnej sytuacji rynkowej branży fitness w Polsce.

Po lunchu (połączonym z networkingiem) rozpocznie się kolejna debata, tym razem poświęcona klubom butikowym. Jej goście – Bartosz Surowy, Bartłomiej Kołodziejek, Tomasz Gać, Marek Prusiński i Tomasz Napiórkowski – postarają się odpowiedzieć na pytanie, czy takie studia butikowe to rzeczywiście przyszłość branży fitness i po jakimi warunkami warto w nie inwestować.

Ostatnim merytorycznym akcentem kongresu Polish Fitness Summit, będzie prezentacja narzędzi do zarządzania sprzedażą.

Polish Fitness Summit

13–14 kwietnia 2022, godz. 11:00–18:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań Congress Center, poziom 1, sala 1G.
Wieczór branżowy: piątek, 13 kwietnia godz. 20:00, Garden City (sala „Saffron a`la carte”)
Wejście i wjazd od godz. 10:00, od ul. Śniadeckich (dodatkowe wejście brama nr 10 od ul. Głogowskiej).
Szczegółowe informacje: www.fitnesskongres.pl
Program wydarzeń: https://fitnesskongres.pl/pl/program-wydarzen/

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl