fit.pl mobile logo

POZNAŃ SPORT EXPO 2021 przed nami

POZNAŃ SPORT EXPO co roku przyciąga kilkanaście tysięcy uczestników. Jesienne wydarzenie zapowiada się tym razem wyjątkowo interesująco. Okołosportowym atrakcjom towarzyszyć będzie edukacja i akcje charytatywne. Do uczestnictwa w wydarzeniu wystarczy bezpłatna rejestracja

Od 15 do 17 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich potrwają spotkania fanów sportu, trenerów czy przedstawicieli szkół sportowych. Krótko mówiąc wszystkich ceniących wysiłek fizyczny i aktywne formy spędzania wolnego czasu. Tegoroczna, jesienna edycja Targów POZNAŃ SPORT EXPO zapowiada się wyjątkowo, również dlatego, że będzie bezpłatna dla zwiedzających. Ułatwiony dostęp do niej będą miały osoby zaszczepione.
– Cieszymy się, że mimo tak dynamicznie zmieniającej się, pandemicznej rzeczywistości, która zmusiła organizatorów do zmian terminów sportowych imprez, uda nam się wreszcie spotkać z biegaczami i miłośnikami aktywności fizycznej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – mówi Dagmara Suprun, dyrektor projektu.

– Po tej wielomiesięcznej przerwie chcemy spotkać się w jak najszerszym gronie, dlatego postanowiliśmy, że tegoroczne POZNAŃ SPORT EXPO nadal będzie bezpłatne dla wszystkich zwiedzających – podkreśla Suprun.
POZNAŃ SPORT EXPO nie tylko dla biegaczy

Na terenie MTP zlokalizowana została meta 13. PKO Poznań Półmaraton. Zanim biegacze wyruszą na trasę, uczestnicy POZNAŃ SPORT EXPO będą mogli poznać bogatą ofertę sprzętu i akcesoriów, odzieży i suplementów. Będzie to również wyjątkowa okazja do rozmów z trenerami, specjalistami, dietetykami, rehabilitantami i poznania oferty klubów sportowych oraz wyjątkowymi gośćmi.

Sportowi goście PSE

W wystąpieniu pt. „Mała rzecz, duży efekt – jak ważne jest nawodnienie w trakcie wysiłku”, o roli nawadniania w sporcie i w życiu codziennym opowie Wojciech Zep, dietetyk reprezentacji polski w piłce nożnej. Jego prelekcja stanowi część akcji „Uzupełnij minerały i witaminy”.

Na Poznań Sport Expo pojawi się Sofia Ennaoui, ambasadorka marki CityDiet, polska lekkoatletka, finalistka Igrzysk Olimpijskich 2016 roku z Rio de Janeiro w biegu na 1500 m i wicemistrzyni Europy z roku 2018 na tym dystansie. Biegaczkę będzie można spotkać m.in. w strefie expo oraz podczas biegu dla dzieci, organizowanego przez POSiR na terenie MTP.

Strefa zawodnika

Na zawodników startujących w półmaratonie czekać będzie, przygotowana przez POZNAŃ SPORT EXPO i MOVO, strefa regeneracji. Będzie okazja do przetestowania Compression Pump – urządzenia do masażu uciskowego, wykorzystywanego w procesie regeneracji sportowców. W strefie można będzie otrzymać cenne wskazówki dotyczące technik rolowania, treningu prewencyjnego oraz doboru sprzętu.

W czasie tegorocznej edycji wydarzenia pojawią się też przedstawiciele Decathlon, którzy zaprezentują ofertę dla biegaczy i poprowadzą prelekcje dotyczące powrotu do formy w bieganiu po kontuzji i problemach zdrowotnych oraz prawidłowego doboru sprzętu do konkretnego rodzaju treningu.

Aktywnie pomagamy i edukujemy

POZNAŃ SPORT EXPO łączy aktywność fizyczną z niesieniem pomocy, edukacją i podnoszeniem świadomości społecznej związanej ze sportem.

W sobotę, 16 października, odbędzie się niecodzienne wydarzenie – charytatywny maraton zumby „Rubiton 2021 Poznań”. Dochód z akcji „Tańczymy, by pomóc!” zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci z oddziałów onkologicznych. Nad przebiegiem maratonu czuwać będzie 17 profesjonalnych instruktorów tańca. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa aż cztery godziny.

W jego trakcie odbędzie się też Rejestracja Dawców Szpiku. Przez trzy dni do dawstwa szpiku będą zachęcać również wolontariusze – studenci z Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA, którzy wszystkim chętnym zmierzą ciśnienie i glikemię oraz przeprowadzą analizę składu masy ciała. Wśród prowadzonych przez nich na POZNAŃ SPORT EXPO działań edukacyjnych znajdzie się również dyskusje poświęcone sportowi i aktywnościom fizycznym bez barier.

Krótko o PSE

Data: 15–17 października 2021 r.
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Pawilon 3, wejście Hol Wschodni, od ul. Głogowskiej
Godziny otwarcia:
piątek–sobota, 15–16 października, godz. 10:00-20:00
niedziela, 17 października, godz. 8:00-14:00.

 

<<Bezpłatne bilety na ToBilet.pl>>

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl