Targi FIT-EXPO zadbają o Twoją kondycję

Już za chwilę na targach FIT-EXPO w Poznaniu spotkacie osoby pozytywnie zakręcone na punkcie fitness, sportów siłowych, poszukujące nowych trendów lub chcących podciągnąć kondycję. To już 11 edycja targów!
fit.pl
2016-04-27 00:00
Udostępnij
Targi FIT-EXPO zadbają o Twoją kondycję

Na targach zapoznasz się z najnowszymi hitami i nowinkami, które w tym sezonie królować będą w branży fitness i kulturystyce. W halach Międzynarodowych Targów Poznańskich na tzw. giełdzie sportowej znajdziemy oferty liderów rynku w promocyjnych cenach. A będzie w czym wybierać. Kolorowe legginsy, najmodniejsze topy i t-shirty, których nie dostaniesz w zwykłym sklepie sportowym oraz sprzęt do ćwiczeń w domowym zaciszu – to wszystko odkryjesz na FIT-EXPO. W jednym miejscu znajdziemy stoiska z odżywkami, suplementami diet, parafarmaceutykami i żywnością funkcjonalną. Jeśli tylko zechcemy, zasięgniemy bezpłatnych porad dietetyków i trenerów, którzy doradzą jak bilansować dietę w zależności od oczekiwanych celów i rodzaju aktywności.


Fitness od podszewki fitnessu - targi dla biznesu

Z drugiej strony FIT-EXPO są targami kontraktacyjnymi, dlatego jest tu praktycznie cały sprzęt i urządzenia, które służą do wyposażenia profesjonalnych miejsc fitness i siłowni. Jednak to nie tylko ekspozycja nowości sprzętowych, ale także spora dawka trendów w zarządzaniu klubem sportowym czy prowadzeniu zajęć grupowych. Od 11 lat wydarzenie przyciąga inwestorów, właścicieli klubów fitness i siłowni, hoteli i ośrodków sportowych, ponieważ w jednym miejscu i czasie klienci biznesowi znajdują oferty liderów branży.

Sportowe gwiazdy

Tegoroczna plejada gwiazd FIT-EXPO jest imponująca. Po raz pierwszy w Polsce, w dodatku na FIT-EXPO pojawi się LARISSA REIS. Ikonę fitness sylwetkowego spotkacie w piątek podczas HardcoRies Seminar by Larissa Reis. W seminarium wezmą udział polscy zawodnicy jak Hubert Kulczyński, Szymon Łada, Emil Kaleński, a także dietetyczka Anna Zientalska (wydarzenie dodatkowo płatne, szczegóły na stronie internetowej targów).Każdy, kto będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej o odżywianiu i suplementacji w treningu siłowym podczas redukcji i rozbudowy masy mięśniowej oraz poznać nowe metody treningowe oraz poprawę opornych grup mięśniowych wystarczy, że zgłosi się na seminarium poprowadzone przez KAROLA MAŁECKIEGO. (wydarzenie dodatkowo płatne, szczegóły na stronie internetowej targów).
Złota Para, bo tak o sobie piszą na facebooku, czyli HUBERT KULCZYŃSKI i NATALIA KORDUS obędą gośćmi na stoisku Formotiva. Oczywiście mistrzowie znajdą czas na konsultacje, czy zapozują do selfie. Kolejna gwiazda sportów siłowych SZYMON ŁADA w piątek i sobotę wraz z ekipą Hammer Strength Polska poprowadzi treningi i konkursy.

Trener Roku

Odchodząc od tematów kulturystyki, która w tym roku mocno opanowała FIT-EXPO warto zwrócić uwagę na obecność MARKA PLAWGO - znanego i cenionego lekkoatletę, sprintera, specjalizującego się w biegu na 400 metrów przez płotki, występującego także na dystansie 400 metrów oraz w sztafecie 4x400 metrów. Sportowca spotkamy na stoisku Life Fitness, gdzie poprowadzi specjalny trening dla uczestników TRENER ROKU. Właśnie na FIT-EXPO poznamy finalistów tego prestiżowego konkursu, którzy zakwalifikowali się do finału w Poznaniu. Uczestnicy pokonywać będą dwa różne tory przeszkód – osobne dla kobiet i mężczyzn. W ten sposób każdy będzie miał równe szanse na wygraną.

Pole Dance

Swobodnie wykonywane w powietrzu akrobacje wymagają dużej siły i wytrzymałości, przeczą grawitacji. Na FIT-EXPO będziecie mieć macie szansę na spróbowanie własnych sił. Wspierać Was będą Nataliya z Emona Pole Dance Studio praz Basia z Studio Euphoria Pole Dance & Jump Fit Swarzędz, które zaprezentują swoje umiejętności w sobotę i niedzielę podczas pokazów. Śmiałkowie, czy też najodważniejsze dziewczyny na targach spróbują własnych sił w organizowanych konkursach.

 Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA

Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by Tiguar to wydarzenie, które od 10 lat wytycza najnowsze trendy w Polsce wśród instruktorów fitness, trenerów personalnych. Tutaj pokazywane są nowości, które później spotykamy na zajęciach grupowych i treningach w klubach fitness. To niepowtarzalne, nie mające sobie równych, wydarzenie rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Dla uczestników tegorocznej Konwencji będą to jak zawsze intensywne dni na zaczerpnięcie dawki umiejętności, wiedzy i podciągnięcia kondycji. Wydarzenie rozrasta się i nabiera coraz większego tempa. W tym roku zajęcia odbędą się w dziewięciu strefach treningowych, a nie jak do tej pory w siedmiu. Dużym zainteresowaniem uczestników Konwencji cieszy się część wykładowa, żeby zaspokoić głód wiedzy zajęcia odbędą się aż w dwóch salach. Właśnie w tej części instruktorów i trenerów personalnych mogą zainteresować wykłady prowadzone po raz pierwszy przez Jakuba Mauricza – nieoficjalnego króla dietetyki. Wykłady odbędą w bloku MAURICZ.COM & AKADEMIA IFAA. Oprócz wykładów Jakuba Mauricza zapoznamy się z rzetelną wiedzą, którą przekazywać będzie zespół specjalistów z mauricz.com. Po raz drugi kontynuowany będzie trening dla wózkersów podczas zajęć Drums Alive®. Jak się okazało, w ubiegłym roku zainteresowanie zajęciami było dostateczne, ale przydałaby się jeszcze większa frekwencja. Miedzy innymi takimi działaniami można udowodnić, że ruch jest dla każdego. (EU4YA jest wydarzeniem dodatkowo płatnym, szczegóły na stronie internetowej targów).
Blogerskie spotkanie

Pierwsza edycja spotkania z blogerami podczas FIT-EXPO 2015 została bardzo dobrze przyjęta przez blogerów i wystawców targów. Kontynuując powodzenie wydarzenia w tym roku odbędzie się po raz drugi zjazd FIT-EXPO Blog Meeting. Targi będą platformą spotkań B2B wystawców i profesjonalnych zwiedzających z fit-blogerami oraz blogerami kulturystycznymi.


FIT-EXPO fitness & sport park , Międzynarodowe Targi Poznańskie

Godziny otwarcia targów
Piątek (20.05): 10:00 - 17:00
Sobota (21.05): 10:00 - 17:00
Niedziela (22.05): 10:00 - 16:00

Bilety:
piątek (20.05) – 25,00 PLN
sobota (21.05) – 25,00 PLN
niedziela (22.05) – 5,00 PLN